Kawasaki ZR 7 (2004)

Vlastník LubošLK
Vloženo 15.3.2009
Aktualizováno 10.6.2014

S pěkným kouskem, pěkný sezony a spokojenost

První dojmy - První dojmy??? To jsou dotazy, že by někoho zajímaly první dojmy??? Možná bych řekl že důležitější budou ty druhý dojmy, třetí dojmy, čtvrtý dojmy... no chlapáci nevím kdo mění obsah stránek ale měli by jste se zamyslet nad logikou a účelností alespon já zastávám "slogan" že v jednoduchosti je krása... Tři řádky jsem splnil ne. Jinak k ZRku, je to klasika fouká vítr slyšíš motor a vše záleží na tobě

Tak to je moje další motorka téměř po 20 letech ,v roce 1987 jsem začínal na Jawa 500 OHC 01 v té době výkvět a nádherný stroj , téhdy jsem ji samozřejmě musel upravit dle svých představ , dnes je v původním stavu ale u jiného majitele . ZR-ko je v perfektním stavu a snad se na ní povozim tak jako na pulitru (jen mě mrzí že všechny úpravy nejsou moje prácička ale přesně odpovídá představám)

ChozeZR-7
ChozeZR-7 napsal 20.04.13 v 13:22 10b.

kawahamouz
kawahamouz napsal 12.12.10 v 12:10

Pane kolego.Mátejí fakt vymazlenou.No a to FHčko taky,tan klokaňák mu sekne.Se divím že jsem tě eště nepotkal.

LlSHAK
LlSHAK napsal 28.04.10 v 12:00

Moc pěkně udržovaná, tak ať je už jen hezčí a dělá jen radost!

Yoji
Yoji napsal 16.01.10 v 17:25

Krásný stroj, někdo měl cit na úpravu 10 bodů jasných

istonbike
istonbike napsal 14.11.09 v 21:09

Nádherně naleštěná ZeteR 7 a tak to má být vždyť to máme hlavně pro radost a potěšení Dávám 10 a jen pohodu v sezóně 2010