Harley Davidson XL 883R (2005)

Vlastník MrsAtasova
Vloženo 14.3.2009
Aktualizováno 27.11.2013

Krásný,slušivý sportster pro holčičky.
Letošní sezóna bude naše a budu doufat,že ji nebudu moc ubližovat!
Ještě se rozmyslím,jestli si nemám dopředu přivařit nějakou tu rouru,kdybych se zapomněla v křižovatce

První dojmy - Klídek, pohoda, piánko

Motorku bych doporučil pro - Malé kočky, jako jsem já :-)

Doplňky na motorce - výfuk, sání, světlo,

Sportstera jsem si vybrala nejen kvůli své výšce,ale hlavně designu.

Dále proto,že nevěřím na kecy o tečících olejích či povolených matkách a šroubech,kdy se vám harík rozpadá před očima.

je to jak ze psem.Pokud si pořizujete zvíře,zjistíte si,co potřebuje,co žere,by vám dělala společnost,co nejdýl...tak je to i s motocyklem.Pokud si to někdo ku.ví studený ráno na sraze,tak se pak nedivte-tak vznikají fámy!

Značka HD je pro mne kult.

Letitá značka +motory prověřené dobou a tradicí,s užasným zvoučkem.mňam!

Na druhou stranu kategoricky odmítám,že bych svýho sportštříka pojala,jako machrovinu,právě pro znak HD či se od dnešního dne rovnala,do nějaké řady lidí,kteří si třeba na této značce až nezdravě zakládají.

Je to pro mne amerIKA.neboli pohodová jízda.

Moc jsem vám o jízdních vlastnostech nenapsala,ale nevíte náhodou,co si mám z dnešní prohlídky v garáži asi vycucat z prstu?

JE TO tady!!

TAk budu psát po holčičím,jo?! Ano,první jízda kolem komína mě upozornila,že to oproti čezetě jede.jak sfiňa-hi! Ten pocit,seknout si s jistotou favorita,aniž by mne ohrozil svou bezprostředně rychlou jízdou. )

Harík je hodnej,poslušnej a poslouchá opravdu cit prstíků,reaguje naprosto "předvídatelně". Dá se nádherně "klopit",jestli se tomu u mé jízdy,tak říkat dá.Nefím.žádný lokty nedávám.

Je svižný,těžiště dole-naprosto dokonalé,dokonce jsem se hned ze začátku cítila jistěji,jak na roadsterovi.

Jasně,když tlačím mírný mini kopeček v sedě,bych se třeba otočila...tak prdím do tepláků...ale člověk dostává všechno postupně do ruky.

ZAtím nemám co vytknout,možná mé malinké ruce viz.přední brzda a zároveň přidávání plynu+malá vzálenost,mezi řadičkou a stupačkou.Ale nevím,jestli to není těma bagančatama,co nosím

Tuning zatím nene,necháme v origo stavu,až budou prašule,budu uvažovat.Ale buď pořádně,nebo do toho kvůli pičovinkám hrabat nebudu,netoužím po paskvilovi. tak zatím sezóně 3krát zdar !

zdar zdar zdar

Něco jsme ušetřili, tak jsem Vám tam vrzla nejblbější foto z mého nejblbějšího telefonu )) tak si budete muset počkat, až ji zase opráším
Stojím si za tím, co jsem napsala, je to mazel pááá

scdownloader
scdownloader napsal 21.09.23 v 10:58 10b.

Vážení čtenáři, o vaše komentáře stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl a proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu. Vulgární, urážející a napadající komentáře budou smazány. Pravidla zde.
soundcloud downloader

Marty68
Marty68 napsal 11.02.21 v 10:22 10b.

K matné barvě patří rozmazané fotky aneb zkus uhodnout jak vypadám.. Srdcový popis se cení , hodně šťastných km.

aranb
aranb napsal 13.04.18 v 10:17 8b.

Krásný,slušivý sportster pro holčičky.
spanish dictionary

JetFly
JetFly napsal 16.01.14 v 16:52 10b.

Sportík vždy za 10

Kopriw