Yamaha YZF-R125 (2009)

Vlastník Marty125
Vloženo 9.3.2009
Aktualizováno 5.5.2011

Yamaha YZF-R 125 (r.v. 2009) První model 09 v ČR :)

!!! PRODÁM !!! (více info ve zprávách)

Takže v pátek 9.3.09 jsem si jí přivez.Zatim zajíždim a už mě to moc neba radši bych už jezdil normálně full.Zkušeností moc neni, ale můžu říct, že jsem nečekal, že bude tolik pohodlná na supersport. Jinak jsem z ní vypleskanej asi jako každej kdo si přiveze domu novou motorku :) Další recenzi dopíšu.

Takže už mam dávno zajeto, po první výměně oleje jsem za tejden najezdil 1500 km to si myslim, že je dobrý :) Jezdí se mi s ní parádně :) Do zatáček se vodí krásně, jen se těšim až budu mít kombi a zkusim koleno :) . Často najezdim denně třeba 300km skoro v kuse a nikdy mě nic nebolí akorát občas zápěstí, ale to je daný spíš tim, že jsem měl minulou sezonu zlmený obě kosti v zápestí :( . Jinak pro mně super stroj :)

Kdyby chtěl někdy někdo dát ňákou vyjížďku tak stačí napsat ;),

14.5 Stav tachometru 3300 Km . JE to párada na tom jezdit :) Zatim jsem neměl žádnou poruchu nic. Gumy jsou už pěkně ojeté takže je to paráda zatáčky s tim prostě miluju :) Tam celkem ujíždim některejm klukum :)

17.5. Najeto 4000km a to jsem ještě asi 3 týdny nemohl jezdit :(.jinak moto zatim bez problémů :)) .

9.6. 5000km motorka šlape jak švýcarský hodinky, zatim absolutně bez problému

17.7.6600km zatim absolutně bez problému. 1.8. se chystáme na dovolenou cca 1000km tak potom zase něco dopíšu :))

Kdyby se chtěl jet někdo někdy projet tak se určo ozvěte. :))

Jinak zkušenosti no tak fichtli znáte to, simson, skůtr,cbr 125,nsr 125,yuki sport,varadero 125 a teď tohle :)

4.12.09
První sezóna za mnou :): Takže mam za sebou první sezónu :) Na motorce mam najeto 10 tis km. Mam za sebou i jednu nehodu, ale všechno se spravilo :) odnesli to jen polasty. Jinak s motorkou nebyl nikdy žádnej problém pořád šlape na 100% tak doufam, že to vydrží i na další sezónu. Jsem s r125 stoprocentně spokojenej. Olej s filtrem měnim každejch 3000km. S motorkou jsem projel skoro celý čechy, kousek moravy a byl jsem i v Rakousku. Muj rekord byl 600km za den. Už se zase těšim na další sezónu kdy už budu zkoušet dávat kolínka. :)))

Frudddy
Frudddy napsal 23.08.10 v 22:03

Zdarec, máš ju hezkou a omezovač rychlosti tam není a ten v otáčkách je tam proto abys to nezadřel ;) z tý mojí jsem vytáhnul 141km/h max a žádnej omezovač sem nevyndával :)

Márty-R-1
Márty-R-1 napsal 02.04.10 v 07:04

Grupy
Grupy napsal 25.10.09 v 18:37

hezká :) .jak jinak než 1O ..:) hlavně bez nehod, i kdž to ted přes zimu nehrozí:D:)

Marty125
Marty125 napsal 07.09.09 v 21:41

Huby: Jo díky moc ;) no ňáký lidi v autech úplně ignoruj motorkáře no :( bohužel

Huby
Huby napsal 29.08.09 v 17:54

teda smekám je to fakt náherná mašinka..co bych za to dal tak hodně šťastnejch km. a bacha na ty blbce v autech co nečuměj..dávám ti za 10