Suzuki RF 600 (1993)

Vlastník Darado2008
Vloženo 8.3.2009
Aktualizováno 6.4.2011

Moje druhé RF.Takže už hledané pohodlí.Vypadá,že se o ní starali mnohem líp než o tu první.

O mou první jsem přišel 4.3.09.Namalovala předkem čáru na silnici a pak klouzala až si rozbila hlavu.Nejdřív jsem chtěl něco silnějšího,ale pak jsem si uvědomil,že mi vyhovovala a byl jsem na ni zvyklej.Hlavně na to pohodlí.Doufám že tahle už mi vydrží,je v mnohem lepším stavu než byla ta první.I když pár plastů taky něco pamatuje.Má tlumiče dost natvrdo,ale asi je to lepší,tak si zvykám.Jinak na výlety při takové svižnější plynulé jízdě,to je to pravé pro tuhle motorku.Má dobře přístupné úložné prostory pod sedlem a pod levým řidítkem.Jen ten propad krouťáku okolo 5000 ot. je dost znát.Takže buď jet kochačku do 4000,nebo trošku ostřeji nad 6000 ot.

Tak už máme nové desky vepředu,novou řetězovku,nová ložiska v obou kolech,nový vzducháč,nové gumy a opravené drobné vady laku.A jezdí se nám už celkem pěkně.

Spieke
Spieke napsal 31.10.10 v 20:47

Moc pekna pro tyhle masiny mam slabost 90leta to jsou aspon masiny ne jak ty dnesni co vypadaj jak 125ccm.Super stav jde videt kus prace tak jen pekne navraty domu preji

Adry
Adry napsal 15.10.09 v 18:26