Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2000)

Vlastník adahaya
Vloženo 3.3.2009
Aktualizováno 20.6.2015

povedla se je to hodně dobrá motorka a abych řekl pravdu tahle se mi osobně líbí víc než nový model.pro mne nejideálnější volba.

První dojmy - je supr, výkon kdykoli potřebuji.někdy je ho více,ale to nevadí.posez je dost sportovní a přitom i docela pohodlný.dost lidí s ní i cestuje,ale pro mne je to spíše superbike s obsahem1300 a tak s ní i jezdím a nemá s tímto stylem jízdy problém.

koupil jsem ji,když měla najeto 36 tis.km..zatím je absolutní spokojenost,jenom jsem během sezony vyměnil sadu pneu.byla v origo stavu a nepadená jetá jen rekreačně.je na ní hooodně dobré svezení.měl jsem jen ze začátku obavy,že to bude neovladatelný mastodont,ale opak je pravdou.pro mne je velice dobře ovladatelná,šrouby na stupačkách jsou na výměnu a slidery na kombinéze taky.:):)nyní je už po menších spíše kosmetických úpravách:kotouče braking,,iridove racing plexi puig.,nastříkané a vyleštěné ráfky,bílé blinkry,pancéřové hadice lightech, a to je asi vše.nově padáky od rd moto.no a na sezonu2010 dostala haya i tlumič řízení bitubo a v plánu je i přepákování zadního tlumiče na zvednutí prdelky ,tak uvidím jak to s tím půjde.táák přepáčko je hotovo,a je to posun k lepšímu.tak sem si pořídil další věcičku na zlepšení jízdních vlastností a to radiální brzdovou pumpu nissin a je to docela dost znát.dávkovatelnost a přítlak jsou někde jinde proti orig.pumpě,takže max.spokojenost,můžu jenom doporučit.a není to až takový ranec nato jak se to zlepšilo,ty love za to stály.tak a jest namontována i radiální pumpa na spojce at to pěkně k sobě ladí a ta je původně ze zzr1400.nově koupen ukazatel zařazené rychlosti GIPRO-ATRE.táák přes zimu sem pořídil přední vidlici z gsx-r 750 r.v.2005 a trmeny z R1,tak by měly být brzdy už konečně luxusní.až to nainstaluju ,tak nafotím:)ještě letos pořídím nějaké pěkné páčky a pak jezdit,jezdit a jezdit:)projeto vyzkouseno a???funguje to perfektne.páčky už jsou taky:))ještě jsem pořídil zadní karbonový blatníček.na novou sezonu dostala haya komplet svody a koncovku yoshimura tri dual oval.nově přibyl rychloplyn domino:)):a karbonovy kryt altíku a řetězu
[img]http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2012/17/79892_P28041213.040001.J0002.JPG][/imgimg=http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2013/10/141041_001.JPG][/img]

shumi-p
shumi-p napsal 21.04.16 v 17:48 10b.

Pěkná

MichalR10
MichalR10 napsal 09.10.14 v 18:41

Čest, tak poslušně hlásím, že KTM je konečně doma!

YOSH_BOY
YOSH_BOY napsal 30.06.14 v 23:34

Dobrej matroš, pěkný úpravy taky si ji jednou koupim

krysoid
krysoid napsal 09.02.14 v 14:00

Totální zapálení pro věc podle toho taky Busa vypadá.10b!!!

oioi01
oioi01 napsal 06.12.13 v 22:50