Suzuki GSF 1200S Bandit (2005)

Vlastník cervenacek
Vloženo 23.2.2009
Aktualizováno 23.2.2009

Moje Kristýnka, kterou jsem koupil na podzim 2008. Bohužel fotky nejsou aktuální a jsou pořízeny v průběhu předělávání.

Dovolte abych Vám představil svoji novou lásku – GSF 1200S alias Kristýnka. Její první pohled spočinul na tomto světě ve stejný den jako můj, akorát o několik let dříve. Takže polovina června patří jen a jen nám.
Bandit je moje láska a tak jsem hned po prodeji mé bývalky (GSF 600N) pokukoval po jiné, ale o to více oděné. S-kovou řadu jsem chtěl kvůli lepší ovladatelnosti při větších rychlostech a navíc jsem potřeboval změnit image a celkově nový face lift. Sice N-kový bandit patří mezi ty nejhezčí naháče, S-kový bandit Vám dodá to co naháče nemůžou. Hned po koupi jsem věděl, že se mnou vydrží několik let a tak jsem na ni koupil nové oblečky. Mezi prvními věcmi co jsem změnil byla výměna originálního výfuku za laděný výfuk od LeoVince SBK v karbonovém provedení. To proto, aby ladila k černě oděným šatům. Dále jsem vyměnil originální plexi štít za kouřově turistický. Nemohl jsem vynechat i podsedadlovku s blatníkem od firmy ermaX. Originální hafty jsem zaměnil za hafty od Harris s logem Bandit. Nechybí ani nové polepy, reflexní stříbrné proužky na kola, tankpad a polep na víčko s imitací karbonu. Což bylo jediné, které jsem sehnal na Suzuki. Nakonec jsem vyměnil veškerá klasická (originální) světla za LED světla – koncové světlo, zadní a přední blinkry. Udělal jsem si na ni modré podsvětlení, což je opravdu pěkný a vše jsem završil namontováním 12V zásuvky, pro případ kdybych vyhrál a chtěl bych si pořídit GPS. Fakt super motorka a opravdu se mi líbí. Škoda, že stát neuznává registrované partnerství mezi osobou a motorkou. Nějaká podpora by se hodila. Její vydržování stojí docela dost. V průměru 300 km na nádrž (něco málo pod sedm litrů na sto). Ale když je v depresi a chce se trochu vydovádět, tak nepohrdne i vyššímu přísunu tekutin. Hold i ženský mají své dny a chlapi jsou jen otroci svého miláčka. Co dodat!? bandIT A bachamuchy 4EVER.

Pája13
Pája13 napsal 03.03.10 v 20:12

Krásný.Ať dělá radost.10 b.

Redbois
Redbois napsal 08.02.10 v 16:51

Ahoj,no to koukám jako blázen nádherný Banďourek tak máš 10b.PS: Honda už pilota Má

Tomidlo
Tomidlo napsal 30.06.09 v 09:42

Měl by jsi to už aktualizovat

Cauris
Cauris napsal 24.02.09 v 21:15