Suzuki M1800 IntruderR2 (2009)

Vlastník Peterka72
Vloženo 21.2.2009
Aktualizováno 13.2.2013

Co dodat ? Mám ji už doma , splnil jsem si svůj sen . Prostě nádhera . Ten kdo jí má mi , to potvrdí . Je to skutečny skvost na dvou kolech - pravý nefalšovaný cruiser . Brutální motorka - prostě mazec !!!

První dojmy - Skvělé .

Když jsem jí v Makedonii na dovolené poprvé uviděl , hned mě dostala . Chtěl jsem Hondu VTX 1800 , ale Intruder M 1800 R2 je uplně něco jiného . Tohle se vážně konstruktérům od Suzuki povedlo . Je to trošku něco jiného než jsme zvyklí u dnešních cruiseru . Zkušenosti s ní zatím žádné nemám, jen co jsem jí dovezl ,tak napadlo hodně sněhu . Už se nemůžu dočkat ,až se na ní projedu .

V červnu po třech měsících pěkného ježdění , kolize s lesní zvěří a motorka musela do servisu . Po dlouhém čekání na vyjádření pojišťovny , jsem to už nemohl vydržet a v srpnu jsem si dovezl druhou . V listopadu jsem si ji perfektně opravenou dovezl domů . Tím bych chtěl poděkovat panu Holcovi s Křtomile za skvělou práci . Ještě jsem na ní něco najezdil a v lednu 2010 prodal .

KatteKačka
KatteKačka napsal 18.11.14 v 18:13

Nogin
Nogin napsal 05.12.10 v 21:13

Ahoj, já jsem sice na H-Dčka a tohle je rejž , ale je nádherná. Tohle se suzuce povedlo. Asi sis jí musel zamilovat, žes jí nakoupil hned 2x Dávám 10b

KoldaM109R
KoldaM109R napsal 21.11.10 v 12:56

Zmrzla
Zmrzla napsal 10.02.10 v 14:52

Krasnej stroj!!!
V té černé je to fakt neodolatelný!!!
Dávám 10 bodů

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 13.01.10 v 20:21

Je to tank, o tom žádná. Jasnejch 10b.