Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník Riddick
Vloženo 18.2.2009
Aktualizováno 25.3.2012

Krásňoučký žlutý SV 650 S. Nad touto motorkou jsem pěkných pár let přemýšlel a v naprostém utvrzení došlo dnem, kdy si jí pořídil můj kamarád a já se mohl svézt... Od této doby jsem měl jasno, další podmínka byla žlutá barva. No podívejte se sami :o)

Co k SV obecně říct? Za těch pár set kilometrů co jsme spolu zatím najeli vím, že umí krásně pohladit po duši a neúnavně se courat krajem, ale umí také sevřit obě dvě půlky a letět jako nakopnutá koza.

Když člověk chce, dokáže být hodná... Nicméně každá motorka, nebo auto, prostě cokoliv do čeho sednete vám dá určitý pocit, naladěni, emoci. Tato motorka vám dává pocit hravosti, lehkosti a také trochu té dravosti .

Jinak přepisuji to, co ostatní už vědí... Motorka má moc ráda zatáčky, padá tam vesměs sama a tím dělá člověku velikou radost. Motor krásně táhne ve středních otáčkách, v nízkých, ačkoliv nerad se dobře vymotá a vysoký otáčky už prostě letíte. Také jistě každý ví o velké kompresi V2 motorů, čili bacha na podřazování a ubíraní plynu... Brzdy neoslní, ale svoji práci zvládnou dobře. Co se týče předních šavlí, byli zde úpravy k docílení tvrdšího odpružení, tímto ovšem končí vyjížďky po nekvalitním povrchu, protože vám to pomale vyklepe i zuby . Kapitola sama pro sebe je zvuk, jakožto téměř všechny V2 motory i tenhle zvučí naprosto nádherně. Když mu dopřejete i nějaký ten lauf, dostanete opravdový balzám na uši .

Sečteno podtrženo, vynikající motorka s hravým, ale dravým motorem, co má ráda zátáčkovitý a kvalitní povrch.

Sphere

sedlon napsal 10.02.11 v 21:50

Pěkná 10b

borekXJ
borekXJ napsal 29.10.10 v 16:45

Moooc pěkná!Hodně štastných kilometrů!!