Suzuki VZ1600 Marauder (2004)

Vlastník ebear
Vloženo 16.2.2009
Aktualizováno 12.8.2019

Motorka pro velký kluky. Sportovně cestovní chopper.

První dojmy - Motorka je těžká a silná. Dlouhá jako cruiser, ale ne tak bachratá, osekaná jako chopper, ale není chopperoidní, řazení jako na cesťáku, ale cesťák to není. Někdy nevím, jestli se mi líbí a je to co chci. Nakonec ale stejně vím, že je krásná a jinou nechci.

Motorku bych doporučil pro - Kombinace chopperu, cruiseru a naked bike - kdo by to asi tak chtěl? :-D Já!

Doplňky na motorce - Power Commander, výfukový systém MCJ s proměnným zvukem a ručním ovládáním, malý zadní nosič.

Je krásna a jde mi k pleti. Konečně mám ten krásný pocit, kdy jedu po dálnici 130km/h a na otáčkoměru je asi 3000/min . Dobře se na ní sedí, krásně jde do zatáčky (v tomto je spíš Naked než Cruiser) a síly má na rozdávání. Drobné mouchy ale taky má, spotřeba 6-7,5 lirů není zrovna optimální, a starší systém vstřikování taky není tak pružný, jak bych si představoval. No a o zvuku originál výfůků je zbytečný mluvit .

Za první sezónu jsem na ní najezdil asi 7000km (včetně cesty do Slovinska a Rakouska) jsem s ní spokojen. Asi u tohoto stroje zůstanu dlouho.

Druhou sezónu jsem si užili výlet do Bulharska přes Maďarsko a Rumunsko - dost vostrý.

2011/únor - Dynojet PowerCommander + KN filtr + výfukový systém s proměnným zvukem MCJ udělal motorce moc dobře. Tak takto si představuji mašinu!!!

Pro porovnání:

2012 - Černá Hora je lepší než Chorvatsko. Doporučuji cestu Cetinje-Kotor. Celkem najeto skoro 60 tisíc, z toho asi 35 se mnou.

2016 - Výměna rozvodů v motoru. To by jeden brečel, když dá za rozvody v autě 8 tisíc a u motorky 3x tolik. Ale aspoň to vydrží daších 10 let.

2017 - Polsko - Mazrurská jezera a Helská kosa, najeto asi 2500Km v podstatě po rovince.

2018 - Rakousko, Italsko a Švýcarsko - Dolomity a Alpy. Nejlepší motodovolená, 2500Km z kopce do kopce. A ty panoramata! Passo Stelvio forever!

2019 - Moje VZ1600 je prodána.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 27.01.10 v 15:48

Moc pěknej tank příteli Jasnejch 10b.

matonec
matonec napsal 14.12.09 v 22:32

Super stroj.Taky se na něj chystám,ale musím si ho napřed někde vyzkoušet. Tobě přeji hodně šťastných kilometrů v roce 2010. Třeba se někde potkáme.Dávám ti 10 bodů.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 01.06.09 v 16:32

Krásnej buchar za 10. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.

BaluJarda
BaluJarda napsal 02.03.09 v 17:03