Ducati 999 (2006)

Vlastník SPEEDY21
Vloženo 15.2.2009
Aktualizováno 10.2.2013

.no ucim se 2val je 2val.musim říct že je to užasně vychytana motorka ...brzdy Brembo opravdu maji 100% učinnost.perfektne se překlapi v zatáčkach z jedný strany na druhou .

První dojmy - no ucim se 2val je 2val.musim říct že je to užasně vychytana motorka ...brzdy Brembo opravdu maji 100% učinnost.perfektne se překlapi v zatáčkach z jedný strany na druhou ...jen se teď rozhoduju co na čem je lepší či co funguje lépe či hůře oproti KTM RC8 :) :) :) :)

.co vic o ducatI.? .chystam se na polepy.ted na tom dělám .mno uvidime jak to dopadne,esli z ni neudelam kyc . Jinak vyfuky už má Termignoni, kousek carbonu a race spojku.jo a ještě monoposto krovku a at už je sakra teplo! .a tak uz se nam to blizi ted nove prepakovani od SBK a zadek z desmosedICI v lakovne ..pak uz jen polepy a jedem.taaak a je hotovo...a ted uz jen jezdit.

.tak už mám za sebou přes 5500 km .je to fakt hodně vychytaná motorka.brzdy opravdu funguji neskutečně a v zatačkách lehká skvěle ovladatelná.jen se stále musi čistit vzduchový filtry od rosekaných much.to je trochu opruz prototože se musi rozebrat pul motky.další změna proti japoncum je že to žere neskutěčně zadní gumu což asi tím krouťákem.mno a delší cesty jak se již někdo z majitelu zmínil že je nepohodlná tak tedy jo je to holt supersport a zde by jen blázen čekal pohodlý.

ducatI .byl to muj klukovský SEN a teď když se mi splnil jsem opravdu nadšený.a proto jsem tomu trochu propadl a trochu jsem si doladil obývák .a začal jsem schánět 916 v top stavu taky moc pěkný kousek.

Všem co si zahráváte s mzšlenkou o koupi Ducati tak vřele doporučuji ...jen pozor ten kdo chce motku na cestovani ,ježdění po městě, a na projíždi se slečnou tak at si raději koupí něco jinýho .Ducati te zklame.hodně šťastných km a radosti z motky Vám všem přeje speedy21

Šikulka
Šikulka napsal 27.02.14 v 12:51 10b.

Pěkný to stroj :)

Tomas_
Tomas_ napsal 23.02.14 v 20:46 10b.

mazec stroj

monstrreno
monstrreno napsal 19.07.12 v 09:21

škoda že se dá dát jenom deset a za ten obyvák dávám třicet bodíků

SPEEDY21
SPEEDY21 napsal 12.02.12 v 21:53

ale její dvojče žije http://www.motorkar...uzivatel/?muid=41235

SPEEDY21
SPEEDY21 napsal 12.02.12 v 21:50

jenom vás asi zklamamu jelikož 28.9.2oo9 padla za vlast http://www.motorkar...=6094151#goto6094151 a její zbytky jsou zde www.speedydementpub.cz