Honda CBR 125R (2008)

Vlastník spidy
Vloženo 12.2.2009
Aktualizováno 31.7.2011

Motorka je nádherná. Sice je uzší, ale to je zase velký plus k ovladatelnosti. Co od 4T na dváce chtít...10kW, 10Nm, 132kg s náplněma:)

Závěrečky jsem udělal a dneska si jdu konečně pro papíry:)

Motorku jsem už zajel a včera 28. července jsem byl na garančce po 1000 km a teď už konečně pořádně můžu vyzkoušet, co dovede:)

Tááák a mám najeto už přes 2000km stále bez problémů

3000km motorka šlape jako švýcarský hodinky:)

4000km jede jako drak, šlape čímdál víc, Vmax 140km/h:)

5000km zadní guma téměř sjetá,ale jinak super...má ještě skoro 2mm, tak do jara snad vydrží;) Na silnici drží luxusně:) když sem četl, tak prej moc nedrží na mokru, ještě sem neměl tu čest, zatím jen na suchu a v zatáčkách mi ještě žádný auto nestačilo:)

6000km no co říct...stále je to moje hezčí polovička bez poruch:) konečně jsem už sundal stupačku i sám, ve dvou to jde jak po másle, v jednom už je to horší:D:D

V půlce října si budu konečně objednávat laděný výfuk od značky RP tuning, tak bude aspoň pořádnej rachot:D:D:D

7000km a je konec sezóny. Motorka musí nabrat nové síly, tak jsem jí nabídl zimní spánek a ona ač nerada přijala :)

Nová maximálka:) 145 km/h :):):)

Jinak maximálka v pravým slova smyslu (po rovince v bezvětří) 130km/h.

http://www.youtube.com/watch?v=ma7cxmvzKGc můj lauf :) :)

Převodovka má u této motorky nějaké mouchy,. Stává se mi, že jedu na pětku okolo omezovače (130-135km/h) a dám tam 6, ta chvilku jede a za chvíli sama vypadne a vletí mi tam zpátky 5. Nechápu jak je to vůbec možný, ale jak vidím, tak to jde. Taky umí, aby ji vypadávaly kvalty, ale to je slabina asi všech CBRek. Řazení se dá ale naučit a stavá se to jen výjimečně.

Povedlo se mi z ní 2x vyždímat tachometrovejch 150 km/h. Bylo to z dlouhýho kopce a větrem v zádech. Jen 6 už téměř ťukala o omezovač...

spidy
spidy napsal 10.10.12 v 10:31

Taky už se mi ji podařilo dotlačit při 6 na omezovač :D na D1 po kopečku to tam vylítlo... to bylo něco okolo těch tachometrovejch 155 km/h...

TomasGSR
TomasGSR napsal 06.10.12 v 13:13

Krásná, 150KM/H ještě není konečná nezoufej, já měl 156 , ale asi byla vychřice do zad tam už kouše omezovač 10b

TC-Def
TC-Def napsal 02.10.11 v 14:59