Kentoya Twinshot 50 (2004)

Vlastník Twinshot
Vloženo 2.8.2004
Aktualizováno 26.7.2016

Už spolu pár let brázdíme silnice a jsem spokojen. Absolvovali jsme i cestu do Itálie a cesta byla bez problémů, jen o něco stoupla spotřeba benzínu i oleje.

Čtyřdobý jednoválec, 48 ccm, 2,6 kw, 3,1 Nm, po úpravě 81,2 ccm, 4,2 kw, 5,0 Nm. Potom rovnou výměna motoru za 120 ccm. Když už, tak už Koupil jsem ji novou, momentálně najeto cca 23 500 km.

Díky nosičům vepředu i vzadu se na něj dá nabalit spousta věcí a je to výborný dopravní prostředek na ryby.
Několik let jezditl Twinshot naprosto spolehlivě, čímž si získal mou důvěru na tolik, že jsem s ním v roce 2009 bez obav vyrazil do Itálie. Celou cestu zvládl bez poruch. Bohužel to léto po návratu z Itálie se první závažnější porucha vyskytla. Byl jsem s ním na rybách a cestou domů přestal jet. Po chvíli hledání závady a nezjištění příčiny se ho najednou podařilo nastartovat a domů jsem dojel. Tato nepříjemnost se opakovala ještě několikrát, a vždy se to projevovalo tak, jako by mi někdo vypnul zapalování. Zkoušel jsem mnoho možných míst, kde by mohl být problém, ale dlouho jsem nemohl zjistit, čím to je. Jedna varianta byla, že je někde prodřený drát, kterým se vypíná motor tak, že se ukostří. Tento drát jsem tedy odpojil, zkušebně najel cca 100 km a zdálo se, že už to bude dobré. Pak jsem zase jednou jel na ryby, a opět se stalo totéž, tehdy už se mi ho nepodařilo oživit a musel jsem čekat na odvoz autem. Poslední pokus bylo odpojení příslušného drátu přímo u CDI. Od té doby jsem opět něco najel a zatím to šlo. Akorát jsem si předtím různými pokusy rozšteloval bohatost směsi, takže je teď problém se startováním. Mezi tím jsem si pořídil další motorku, takže na Twinshota už nebyl čas, takže to stále není dořešené.

Twinshot
Twinshot napsal 02.02.08 v 19:27

Ahoj, Vojtu Žítka neznám...

MarekCBR
MarekCBR napsal 02.12.07 v 21:05

Zdarec, neznáš náhodou Vojtu Žítka? Je z Prahy 6 a asi před rokem a něco ode mě koupil červenýho Mustanga Napiš mi když tak prosím na muj diky

napsal 18.09.07 v 14:58

Prodám!! Kentoya zoom4t race, r.2006, super jízdní vlastnosti, bez problémů, najeto 4000km, nový olej Castrol Magnetic, nová svíčka, volnoběh to drží super i za studena, pneu 95%, cena 17000Kč možná dohoda, veškeré jiné informace na e-mail (MichalBraun@seznam.cz)

Twinshot
Twinshot napsal 30.01.07 v 11:37

Docela bych i jel, ale je to pro mě trošku zruky. Kdybych měl jet z Prahy do Poděbrad, tam pak najezdit 100 km a pak jet zase zpátky, tak by mi asi upadla prdel []

napsal 29.01.07 v 10:18

Sraz Kentoyářů v květnu, nenech se přemlouvat a přijeď, nějak to začít musí )Nejvíc se o těchto věcech dovíš na stránkách h4k4cka <br />