Suzuki GSX-R 750 (2009)

Vlastník Pro_man
Vloženo 1.2.2009
Aktualizováno 10.5.2011

Jednou sem jsem ji viděl na výstavě a zamiloval jsem se. Tahle Suzuki je splněný sen neudržel jsem se a muselo to být

Skvělá motorka táhne od spodu jak divá... Oproti 6 je to diametrální rozdí možná i díky váze. Jel jsem Litra byl to mazec to jo... jenomže zase byla těžší, ale 750 je prostě tak akorát!!!
Jízdní vlastnosti jsou super, skvělý kompromis mezi motkou dělanou spíš na okruh a spíš na silnici.
Na okruhu se mi s ní jezdilo moc příjemně. Brzdy držely jak měly. Jízdní pozice je taky vychytaná myslel jsem že budu na supersportu dolámaný, ale že po zhruba 360km dlouhé vyjížďce budu naprosto v pohodě jsem nečekal. S GSX-R jsem naprosto spokojený čekal jsem méně, ale je holt vidět že v Suzuki zase udělali ve vývoji velký krok dopředu.
Jo a poslední věc která se mi líbí je volič palivových map! Na suchu jezdím na "A". "B". jsem tuším jel jen ze zvědavosti. Ale "C" je šílená pomoc pří jízdě za deště. Motka není tak agresivní a rozhodně tolik nekope pod prdelí jako na "A".

I po dvou letech naprostá spokojenost... Stále zamilovaný pár. Nic mě na ní neomrzelo pořád je ježdění strašná zábava. I když všichni tvrdili že je lepší jít do litra než 750...že toho budu litovat atd. Tak zatím nemám ani chuť uvažovat o něčem jiném 750 mi naprosto stačí. Pořád je to "šestka" a tahá jí 150 plnokrevníků... Momentálně tvrdím že je to poslední supersport který mám a jestli budu motorku měnit tak maximálně ža nějakého chopera, nebo goldwinga...Ale to až budu zasloužilý "fotr"...Zatím stále okruhy, Šance, Buchláky a ECE HOMO...

Limiter
Limiter napsal 08.01.13 v 19:25

krásná

honza750
honza750 napsal 21.04.12 v 21:23

co dodat

cita29
cita29 napsal 11.08.11 v 10:32

nádhera Tak hodně km bez nehod

Sphere
Sphere napsal 13.05.11 v 09:10