Husqvarna SM 510R (2007)

Vlastník BADBIKERS
Vloženo 20.1.2009
Aktualizováno 22.5.2009

..mno, co říct? Sen se stal skutečností a uvidíme co je v nás.. I když respekt tu je kuwa velikej!

Nějakej rok už to sedlám, někdy na hraně, někdy mě to vyhodí ze sedla..Ale kdo nepadá, nezrychluje, což..?

Nový design 2009 !

BADBIKERS
BADBIKERS napsal 13.01.10 v 16:12

Je tam komplet Akrap.A je to original na sm510. Nemel jsem ji jeste na brzde,ale je komplet otevrena tak jsem celkem zvedav?kolik je tam koni..

Sycak
Sycak napsal 18.11.09 v 13:14

Ahoj, mam ji taky. Zda se mne, ze tam mas Akrapa. Jakyho jsi tam daval. Ja mam jeste HQ TE450(2007) s Akrapem, zkousel jsem Akrapa z TE 450 dat na SMR 510 a uplne mne tam nesedel. Na to zadni uchyceni bych asi musel dat nejakou tlustou podlozku. Poradis mi? Dik

BADBIKERS
BADBIKERS napsal 04.10.09 v 20:51

jj, kluci díky za pochvalu.. Ale nějak jsem asi přecenil její sílu a poslala mne k zemi Docela jsem měl štěstí, jak jsem skončil, pár měsíců jsem na tom byl řekněme hůře..Ale nezanevřel jsem, moto s epřekvapivě nic nestalo mimo prasklho zadního blatníčku. Takže příští sezona bude doufám naše, Husičko..

JardaSM
JardaSM napsal 28.07.09 v 19:14

Jak tam máš napsaáno, můj sen se stal skutečností. Už se moc těšim až tohle řeknu taky, strašně moc ti ji závidím a strašně moc bych si na ní aspon sednul. jo tahle krasavice je taky mým snem. v 21 na ní chci přestoupit, takže by jsi měl případnýho kupce jinak samo 10b

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.05.09 v 18:46