Honda XL 125V Varadero (2007)

Vlastník Myna
Vloženo 18.1.2009
Aktualizováno 17.8.2017

Jak udělat ze 125 ccm stěhováka?

Vloženo: 17.08.2017, Uskutečněno: 26.07.2017, Stav tachometru: 31000 km, Zhlédnuto: 137x

To je jasný, přidělat na ni kufry!

Už pár let zpátky jsem koupil kufry od Big Husky, přišel čas na to je použít. Čiže kufry by byly, ale co držáky? Dají se sehnat držáky kufrů od Givi, ale ty prachy jim za ty nikdy nedám. 4 tácy za pár vohnutých trubek? Jasný, musíš to vymyslet, odladit atd., ale 4 tisíce jsou prostě moc. Pro tyto případy máme ale kamarády, že? . Jako třeba ten můj, kovář a zámečník, pro kterýho to byla hračka za protislužbu ode mě. Držáky jsou z trubky 18/2 mm. Rámečky jsou o rozměru 25x35 cm, uchycení u zadních stupaček, dvakrát pod nosičem a nakonec rozpěrka mezi držáky vzadu pod značkou.

Kufry jsou natvrdo přišroubovaný, v rámečcích jsou na to vevařený na svislo dva kousky pásoviny. Do budoucna vymyslím nějakej systém rychloupínání, něco na způsob jak dělá alu-milánek.

Mno, kufry drží perfektně, zvládly asi 1200 km na dovolené v Německu a je to labůžo. Kdo by se chtěl inspirovat,, můžu mu poslat rozměry .

• Test padáků

Nečekal jsem, že padáky vyzkouším tak brzo . Stalo se kousek od Trenčína při cestě na dovolenou do Vysokých Tater. Celou cestu pršelo, ale jedna zatáčka měla extra klouzavej asfalt,

Typ: Havárie
    Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
  • Konečně padáky

Už dlouho jsem padáky chtěl. Po několika pokusech vlastní výroby jsem ale stále nebyl spokojenej, padáky od Five Stars i po úpravách ne a ne sedět dle mých představ. Zbývalo ještě zkus

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 11.06.2017
    Uskutečněno: 07.06.2017
  • Nový bačkory

Zadní gumu jsem píchnul už při na jaře při třetí vyjížďce, tak jsem spolu s ní vyměnil i tu přední, která nestála za moc už jako nová. Aktuálně vepředu Pirelli Scorpion MT 90 S/

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.07.2017