Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník Hajtra
Vloženo 29.12.2008
Aktualizováno 7.10.2009

Rs 125 co si v mojem věku lepší přát. Nalítáno na ní mám zatím 6000 km a to bez jediného problému pouze Olej a benzín:D

S eReSem mám najěžděnou jednu sezonu a zatím slouží bezvadně. Je to motorka se sportovním charakterem , ale dá se s ní i cestovat. V létě jsem se o tom presvedčil co jsme si udělal takový větši výlet na Dlouhé Stráně a to i s Batůžkem. Najeli jsme za ten den 355 km a po 330 km mě tepr začal bolet zadek. Zápěstí a všechno ostatní bylo kupodivu v pohodě. S eReSem jezdím se spotřebou průměrnou 5 L a to je jízda stylu že jedu 100-120 km/h a když mě někdo vjede do cesty tak ho předjetu při tomhle tempu 5L když nevyuživám to peklo co se děje nad 8 tis.ot. tak se jezdí za 4,02 L (3X ověřěno :o)) . Když jsem jezdil v buchlákách a dával tomu full gas tak si vzala 5,91 L což je fantastické:) . Maximálka je 170 km/h , ale 140 km/h je tam hned:o) Přednost tohodle motocyklu je ale ve zrychlení nikoliv v maximálce :D Jinak zkušenosti mám ještě s CBR 125, CB 500, Mito 125, Jawa 50 ,Jawa 250 , PS 125 a zminované RS 125.

Zatím jsem měnil řetězovou zadu která už měla na čase pak 2x brzdové destičky , gufera ve vidlích. Až ted na zimu jak dělám údržbu tak jsem se rozhodl vyčistit přívěru od karbonu ale to se mi stalo osudným a přívěru jsem kvůli nesprávnému uchopení zlomil:( No už se stalo to se asi krapet prodraží ale co se dá dělat:)

Kdyby byl někde v okolí nějaký rider s 125 ccm nejlépe 2 T tak se ozvěte někde to protáhnem!! :p

Anežka_Anný
Anežka_Anný napsal 28.10.15 v 12:22 10b.

Pěkná dvojka 10 b

aikon1
aikon1 napsal 21.09.11 v 16:21

Na naučení TOP a 4T musí dostávat pěkně na holou... Takže za mě 10b. a ať ti slouží Hajtro

Honza-K
Honza-K napsal 15.06.11 v 08:49

Super fotky, vypadá to, že to fakt umíš..

Rubi
Rubi napsal 31.01.11 v 22:44

Krásný fotky i motka,jsi prostě borec. 10b

BorisVTR
BorisVTR napsal 29.01.11 v 18:52

Paradni lahulinky superovladatelny stroj.Preju hodne pohodovych km a davam 10 bodu