BMW R 1100 GS (1999)

Vlastník jencekgs
Vloženo 28.12.2008
Aktualizováno 20.12.2019

Splněný sen. Super drobek. Radost z motorky pořád přetrvává.

Motorka koupena od FIRMA:BH MOTO (Horky nad Jizerou) - Super profik, perfektni pristup

První dojmy - No chce to po mě napsat první dojmy. Tak abych se neopakoval, kdo je pohodář a chce vidět víc než jen kam dohledne z asfaltu tak si už asi vybral stejný stroj. Perfektní podvozek na asfaltu zvládne bezproblému šotolinu. Motor má pěknou charakteristiku s dostatkem krouťáku. Trochu na ni fouká. Vyřešeno jiným plexi a nádstavcem.

Doplňky na motorce - Padací rámy, dorazy řízení, výztuha převodovky, 3x Al kufry Begr, dvojte svetlo, rozsireni radicky, rozsireni zadni brzdy, nadrz tt, ladeny vyfuk, svody z RT, vstriky z 12gs

Zkušenosti zatím malé. Na jaře napíšu víc
Prosinec 2009: Tak mám za sebou první sezónu s Rablou. Podařilo se nám najet okolo 14tis km a největší spokojenost. Naprosto bez závad a s minimální spotřebou. Příští rok se začneme seznamovat s terénem, tak snad to oba přežijeme.

Únor 2013:
Máme spolu 50tis km ke spokojenosti obou. Nevím co napsat víc. prostě jsme si sedli a už spolu zůstaneme

Prosinec 2019
Tak mame za sebou cca 90tkm. Pred letosni sezonou probehlo vyrazne vylepseni. Nadrz TT 45l, ladeny vyfuk laser, tlumice wilbers (to nejlepsi co jsem na motorku dal), sedadla kahedo a vstriky z 12gs.
Timto je Rablenka po 11ti letech verne sluzby predelana na dalsich 20let sluzby.

O.N.E.
O.N.E. napsal 21.12.19 v 08:36 10b.

Tak ta je nádherná, super brambora

jencekgs
jencekgs napsal 20.12.19 v 21:59

Diky

Radus88
Radus88 napsal 20.12.19 v 21:20 10b.

Krasny stroj, super fotky

Linhart89
Linhart89 napsal 26.02.13 v 19:45 10b.

11tka je stejně nejhezčí.

harryvt
harryvt napsal 02.11.11 v 17:46

čau draku super strojovna ta tvoje "voňavka"