Gilera RC 600 (1991)

Vlastník Poli_CZ
Vloženo 7.10.2002
Aktualizováno 12.10.2012

Kryty rukou Acerbis, laděný výfuk (parádní zvuk :) - asi Arrow, podle toho jak vypada, ale štítek se někde potratil, obutí zatím Mitas E-07, ale po zkušenosti na Africe půjdu do E-09

Zkušenosti: Rozhodně podstatně brutálnější než moje cestovatelská AfricaTwin. Ale zase musím říct, že bych se na ní asi tak daleko jako na Africe nepustil. A už vůbec ne ve dvou :) Dost špatně se mi sháněly náhradní díly, tak uvidíme jak se to vylepšilo až budu něco shánět příště.

Cesty: Hmm, tak zatím docestovala uložit do dílny a čeká na mě až se vrátím :(

Další info: Můj drobeček momentálně pláče v Čechách zatím co já jsem v Anglii :( Na druhé fotce je moje ex Honda NSR 125. Byla OK, ale enduro je ENDURO:)

UPDATE: Tak už je také "moje bývalá"...

lubom65
lubom65 napsal 11.03.10 v 17:00

Tak nevím, jestli máš mojí bejvalou krásku RC, nebo sis jen půjčil mojí fotku? Chystám si jí tady totiž taky vyvěsit .

Tommy.RC
Tommy.RC napsal 12.05.07 v 17:38

Moc krásná kočička mam ji taky ale malinko slabší

napsal 10.05.06 v 21:59

Asi je moc pozdě ale není náhodou RC ještě na prodej ?

napsal 13.03.06 v 12:52

Caves,mal som RC raz požičané na celí den a je to najlepšie enduro z tej triedy a roku.Behal som po terene no úplná bomba,má to výkonu až až trošku vačšia spotreba ale to nevadí a hlavne ten podvozok,nejaké XTčko alebo XL alebo ostatné kokotiny moži ísť doprdele.Vieš otom že kedysi jazdilo RC Rally PARIŽ-DAKAR?Maj sa krásne a nech Ti to šlape.PS:Nepáči sa mi natom zdvihnutý blatník ako majú ostatný,ten tvoj tesne nad tým kolesom je super.CUS.MOTOKOCUR

napsal 13.10.05 v 21:27

Bylo by to RCčko ještě na prodej??Kdyžtak za kolik