Yamaha XV 1700 Warrior (2002)

Vlastník De...amigo.....
Vloženo 23.12.2008
Aktualizováno 16.3.2011

Drobné úpravy-výfuky VH,nově instalované KN filtry,T-fat řidítka,přední blinky v řitítkách,zadní mini blinkry,vlastnoručně vyrobený nosič brašen...nedávno instal.plexi a kryty skluzu předních tlumičů

Hele,co napsat o Warikovi,je tady spousta recenzí a povídáni,já to zkusím trochu jinak...jsme spolu přes jeden rok a mohu říci,že to byl rok krásný,skvěle si rozumíme,když po něm chci rychlost,je schopen se roztrhat,abych byl spokojen a já sršel do okolí jen chválu,jaký je to bojovník.Nemusí se bát,zatím mě nenechal ve štychu a já pevně věřím,pokud bude sekat latinu,budem si i na dále vycházet vstříc.Dokáže vstřebat mé nálady,někdy mám chuť jen šeptat po plynu,stačí mu dát jen trochu šťávy pootočením rukojeti a já cítím,jak mi po zádech přechází mráz a v hlavě se prohánějí myšlenky,co vše mi ještě dokáže nabídnout...je toho spousta,dálnice dává s přehledem,jízda nad 160km/h je už ovšem vražedná,to se mu člověk musí položit na nádrž a pevně se zakousnout do řidítek,ovšem když mám melancholickou náladičku(což ovšem na Waranovi není tak často) a trtkáme si to spolu pajdou,dokáže,že i klidná jízda má něco do sebe a člověk zjistí,že není cesta jen o tom,že má uprosřed přerušovanou čáru,která se v rychlosti mění v čáru souvislou,ale taky o tom,že prochází pěknou krajinou a tou krajinou se pohybují lidé,pěkné ženské(proč bych to nenapsal,že?Jsem přeci chlap a potěší mne,když si mne nějaká čičina všimne) taky sem tam potkám přátelé,kterým se tímto omlouvám,pokud někdy neodpovím na pozdravy,bohužel provoz dnešní doby vyžaduje maximální soustředění,chvilka nepozornosti a ...no raději nemyslet.Ale to jsem malinko odbočil od tématu...no prostě Warik je parádní mašina,každý má chuť na něco jiného,někdo dává přednost naháči,jiný raději motor schová pod kapotu(což je dle mého názoru veliká škoda),další má rád čtyřvály,jiný jí maskuje blátem,jsem hrozně rád,že jsou tady ty možnosti vybrat si to pravé pro každého z tolika druhů a velké škály značek,já zvolil tu svou a přesně splňuje mé představy,které se mi prohánějí v hlavě už od dob,kdy v televizi poprvé osedlal svého Haryka Odpadlík a jsem rád,že tento sen nezůstal jen snem,ale stal se realitou...Tak tedy...vzhůru do boje....Bojovníka jsem prodal,říká pane novému majiteli...Petře,přeju nekonečný dostatek nábojů a pevnou ruku...Lovu zdar

šlahoun
šlahoun napsal 13.01.11 v 18:46

Pěkný,pěkný

lonza
lonza napsal 26.10.10 v 06:50

Krásný stroj,gratuluji,ale Tvůj komentář-no,hned bych měl chuť sednout a jet...moto za 10,jeho popis za 20.Uži si to

pivovarsky
pivovarsky napsal 18.10.10 v 06:37

Univerzální stroj. Kromě parádního poježdění s neskutečnou a nekončící odezvou na pravé zápěstí člověk warriora využije skoro všude. Dá se s tím zorat pole, stahovat dřevo z lesa, v zimě po nasazení přední lyžiny a pásů podnikat výlety po zasněžených pláních. Prostě si neumím představit, co tohle kladivo nedokáže

Kamaráde, 10b a doufám, že mi ho zase na pár km půjčíš

žižala.
žižala. napsal 03.09.10 v 09:18

Nádherný silný stroj krajane jistých 10b.

MONDEZ
MONDEZ napsal 25.08.10 v 09:58

čau chlape-přeju jen bezstarostné jízdy!!