Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník rasto
Vloženo 23.12.2008
Aktualizováno 19.3.2009

Vloženo: 29.03.2009, Uskutečněno: 29.03.2009, Stav tachometru: 120 km, Zhlédnuto: 5x

28.3.2009 Dilema v rozhodování, venku krásně svítí slunce a mám se rozhodnout co dělat. Syn hraje rozhodující zápas sezóny o postup do I.ligy a tak jedna miska vah je jít na zápas,anebo jít se vyvenčit na motorku a večer jít na náš zápas v hokeji. Nakonec jsem mu řekl, že když vyhrají a bude to na zápasy nerozhodně, beru dovolenou a v úterý končí jeho hokejová sezóna na neutrálním hřišti. A představte si, vyhráli, já byl na výletě v Rakousku v Hainburgu, nad městem je vyhlídkový kopec, když je úplně perfektní počasí, je odtud vidět Alpy odkud je pár fotek, v dálce Bratislava a jedno naše společné foto z přátelského zápasu tento měsíc. Jednu nevýhodu má tato WR - ka, je dost vysoká, na křižovatkách stojím na špičkách tak tak ( rostu asi do země mám okolo 172 cm ), dá se na to zvyknout ata pohoda při jízdě nemá chybu.Slunce sice svítilo, ale foukal velice silný vítr a lítal jsem na cestě vlevo, vpravo. Po cca 60 km sem si nevěděl, jak sednout, bolela mě pr-el, holt je to moto do terénu a ne na cestování.
A dnes zas prší prší, jen se leje.

• I v zimě sa dá jezdit

26.12.2009 jsem se vybral na návštěvu bratra do Unína. Z Bratislavy 80, doma jsem jej nenašel, zpátky taky 80km v silném mrazu( cca -10°C, keď v Ba bylo -6), že jsem musel dělat přestávky (viz. foto Plavecký hrad, Jablo

Vloženo: 10.03.2010
    Uskutečněno: 10.03.2010
  • Stále jen do práce a víkend na biku

Vloženo: 10.08.2009
    Uskutečněno: 10.08.2009
  • Jezdím do práce, je to super, aspoň najezdím km do garančky. Musím totiž trénovat na MTB závody a odpoledne nestíhám

Vloženo: 03.08.2009
    Uskutečněno: 03.08.2009