renocar_unor

Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník Spieke
Vloženo 23.12.2008
Aktualizováno 21.2.2010

srad s ladenou vyfukovou soustavou Yoshimura a karbonovymi doplnky v zlato sede barve

Tenhle stroj sem koupil od kluka z Jeseníku.Jsem třetí majitel před ním ho měl ještě nějakej Němec.Moto je v opravdu krásném stavu dá se říct jako nová.I motor má najeto to co je na budících.To jsem poznal podle originální řeťezovky a kotoučů.Při kontrole ventilů jsem zjistil,že jsou dokonce origoš podložky jestě s číslama.To znamena,že před tím jesťe nikdo nešteloval ventile.To jsem vyvodil od toho,že ventile se šteluji asi po 20tis.Podložky zbroušené nebyli.Tak vim,že motor je skoro jak novej.Protože je to moje srdcová záležitost dávám do něj peníze a není mě to vůbec líto.Časem bych chtel pořídit ještě jednoho a náhradní motor,protože tento stroj je fakt super.První se mě líbilo GSX-R s kulatejma světlama,ale jak vyrobili srada tak uz jsem věděl co koupim až budou love.Každopádně se ho nechci zbavovat a jak jsou mašiny novejší půjde z dobou.Bude výměna brzd za lepší,zvýšení podsedlovky nebo snížení brejlí a lepší přední tlumiče.

aifel202
aifel202 napsal 06.06.11 v 11:45

10bodíků za krásnou moto legendu

COMPANY
COMPANY napsal 30.01.11 v 20:42

KoldaTL
KoldaTL napsal 29.01.11 v 12:55

čau,nebyl první majitel z přerova?,podle foto tuším že jo,já tuhle moto z části ladil,vyfukovej systém tam máš od Ondry Lelka s kterym ve své éře zavodil.pak bych to typoval ještě podle stupaček a zrcátek a podsedláku.,mrkni ke mě na profil na 88 tam je foto ještě před upravu.jinak 10 a at šlape. tyhle barvy byly nej

Mara...
Mara... napsal 10.01.11 v 17:15