Kawasaki ZZR 250 (1991)

Vlastník Milunka
Vloženo 19.12.2008
Aktualizováno 15.1.2012

Kawunka dne 15.1.2011 prodaná. Byla skvělá

Jezdím od 17 let. 27.8. 08 jsem se zamilovala do Kawinky, byla v nic moc stavu, takže následovaly tyto opravy a úpravy- tmavý rám, nová přední (continental conti Go))i zadní (pirelli MT 75)guma, zakytovaná a láklá maska, spojkové lamely, přední i zadní brzdové desky, olej ve vidlích, novej rozvoďák= TOP stav!Stálo to nervy, čas a peníze. Ale jsem naprosto spokojená Doufám, že bude dlouho sloužit.

Těchto typů japonské Kawasaki je u nás zanedbatelně málo, ještě jsem ale neměla větší problém se sháněním dílů, vše co jsem potřebovala, jsem sehnala od jedné brněnské firmy.
Kawu má v TP psáno 26,5kw, je to 4taktní kapalinou chlazený dvouválec s dvěma laufama.
Jako negativum bych uvedla malý prostor (skoro žádnej) pod sedlem. Pro mě je výhodou výška sedla (76 cm), motorku jsem nesnižovala, i když stejně nedosáhnu, jak bych měla, ale jde o zvyk, teď už mi to nepřijde.

Zima 09/010- Sundala jsem nádrž a pořádně ji vyčistila od bordelu, bylo ho tam požehnaně, a já furt proč se mi ucpávaj karbce. Odplastováno- plasty i maska polepeny, je objednaná fajfka do pravýho válce, ten současnej není origo a špatně pálí svíčky (vizitka předchozího majitele). Uvažuji o koupi páček, při loňském pádu se brzdová ohnula, ale výhodu to má v tom, že se liíp drží a neklouže ruka. Zbejvá zvednout laufy, koupit řetězovou sadu, umejt pořádně kola, a něco udělat s předním blatníkem, všimla jsem si, že drží jen na jednom úchytu.
Kawu se snažím udržovat ve stavu, krásné km ji oplacuju péčí.

Kawasaki forever!!! Správná Kawa má bejt zelená

Asuna
Asuna napsal 06.08.15 v 12:05 10b.

Dobry den, nevite kde sehnat stejnou motorku? Mam s tim problem, a chtela bych ji.

Maartyy
Maartyy napsal 08.04.14 v 17:54

Komu se nelení, tomu se zelení! Za 10b

SpikeMT
SpikeMT napsal 29.12.11 v 01:30

Moc pěkná motorka. Dělají se vůbec kawy v jiné než zelené barvě?

alpiniště
alpiniště napsal 03.11.11 v 16:03

jo jo kawina sluší vam to moc jak jinak 10b

smartin1
smartin1 napsal 24.08.11 v 16:02

10b LET THE GOOD TIMES ROLL!!!