renocar_unor

Vlastník DomaSS.33.
Vloženo 16.12.2008
Aktualizováno 25.1.2010

Už je pryč!

Motorka připravená vítězit!!!Laděné tlumiče, protiskluzový potah sedla, svod+koncovka rassh,ovzdušňovací čepičky na tlumiče, měřič motohodin, výstuhy chladičů!Další tuningové doplňky od zety

Motorku jsem měl jednu sezónu a co bych povídal je to káwa a ktomu ještě 450 jede to nehorázně a ten krouťák to je něco nenormálního měl sem ji moc rád a sloužila mi moc pěkně a dobře tak doufám že u nového majitele to bude to stejné přeju mu hodně štěstí! Aleabych pravdu řek nezvládal sem ji tak jak bych chtěl jede to fakt jako "piča"!

Rick-MX napsal 10.02.10 v 14:11

Tak fajn ...to jo no ...zavody sou mi jedno, ja budu letos s tebou jezdit jen treninky

DomaSS.33.
DomaSS.33. napsal 07.02.10 v 10:33

Jo to neni problem aspon nebudu jezdit sám já tě klidně budu brát víš že tohle neni problém!No já příští rok budu jezdit asi jinou třídu tak uvidíme třeba si střelim 2 jako tomu bude tuhle sezónu!Tak zatim domluvíme a pokecáme o tom osobně děláme jako kdyby sme se neznali a bydleli od sebe 100Km a přitom to máme 2km

Rick-MX napsal 03.02.10 v 19:20

To budu rad kdyz se o to postaras, kdyz budem jezdit tvou dodavkou tak ti klidne budu na naftu davat, ale vis jak ja to mam z dopravou, musim si koupit tazny a vozejk za auto a to bude jeste chvilku trvat no...bohuzel ...kdyz letos hodne natrenujem, tak cekej ze budu stat na rostu vedle tebe pristi sezonu

DomaSS.33.
DomaSS.33. napsal 03.02.10 v 09:09

Jo to máš pravdu byl to fakt votřes a ještě ty jeho keci to by se člověk posral!No snad se zadaří prodat a koupit nějakou pěknou CRFu.Myslíš že ti tolik neujedu?Já si myslím že budu teda ještě rychlejší než jsem byl!Ale ty nasobě zapracuješ budeš jezdit trénovat semnou a uvidíš že budeš jezdit taky jinak!!!Oto se postrám

Rick-MX napsal 30.01.10 v 20:49

Hele a nemej strach, do jara casu na prodej cas a CRF 250 je hodne, pak budem jezdit porad a ve stejny tride ...Takze uz mi snad nebudes o tolik ujizdet ty neřízená střelo