Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník chytrej
Vloženo 15.12.2008
Aktualizováno 11.5.2019

U mě je to vítěz nad V-Stromem, Transalpem a BMV F800GS. Černá barva vyhrála nad stříbrnou a oranžovou. Je to dovoz z IT, r.v. 2007, najeto 8500 km.

První dojmy - Byl jsem spokojen. Obratnost svižnost i spotřeba.

Jak jsem již uvedl je to vítěz nad V-Stromem, Transalpem a BMV F800GS. Je velmi dobře ovladatelná, není to žádná obrovská kráva, motor je vlemi dobrý, táhned fakt od spoda, zvuk pro mě super. Spotřeba slušná (při palbě 150 - max) 6 l/100. Vybrace jsou znatelné, ale já to beru jako klad (víš, že na něčem jedeš). Asi po 2h jízdy cca 200 km mě docela bolel zadek, snad to bude jen proto, že jsem měl asi tak 15 let pauzu. Ochrana proti větru přiměřená, spíš menší. Mě to ale neva. Cena je přijatelná oproti třeba BMV, hlavně ojetých moto. Zkoušel jsem jí na dálnici. Tam se z ní dá dostat tachometrových 215 km/h. Kolik je to reál, nevím. Jak píší téměř všichni, na takovou rychlost to není. S celou motorkou to dost lomcovalo, celá se kroutila. Ale na okrskách výborná. Ve městě je obratná a mrštná. Myslím, že to nebude dlouho trvat a budou na ní jezdit téměř všichni. Až zjistí, že se s ní dá jet do práce, nakoupit, cestovat po evropě, honit krávy po louce nebo prubnou ztáčky v Dubí. Je to takové SUV. PRO TY CO zkoumaj spotřebu:Co se týče spotřeby, tak ta letos počátkem března 2009 byla 5,8 l. To byly couračky a fakt docela zima. Později to bylo 5,5 l a teď zčátkem dubna 2009 jsem jel již za 4,6 l a poslední červenec byla 4,0 l pohodové jízdy 90-120 okrsky. Tak si vyberte.
Dnes 12.3.2015 mám nejeto téměř 82000 km a dosud bez závad. Za mě tedy dobrý stroj.

Pedro350
Pedro350 napsal 13.09.15 v 22:35 9b.

Pěkná, u mě to byl také vítěz při výběru .

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 05.05.09 v 20:04

barvička je správná

chytrej
chytrej napsal 04.04.09 v 08:27

Asi bych toho potřeboval více, zatím je to holota.

ginno650
ginno650 napsal 01.04.09 v 11:54

supa co se tyka plexi - je maly - ja mam givi a muzu doporucit - vypada dobre & rozdil je obrovskej - vitr i dest odrazi vytecne

BaluJarda
BaluJarda napsal 22.03.09 v 09:42