Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Lubos92
Vloženo 13.12.2008
Aktualizováno 12.5.2014

Honda CBR 125R. Mám ji od 13.12.2008. Bezporuchová motorka, která mě vždycky úspěšně doveze tam, kam potřebuju. Je fakt super, prostě moje jednička.

Motorka koupena od cbr125.martin (Velké Meziříčí) - Na Hondičce jezdím pátou sezónu - a za celou dobu šlape jak hodinky. Takže z mojí strany stoprocentní spokojenost. Jestli i těch příštích 50 tisíc kilometrů bude jedna prasklá žárovka jedinou "závadou", tak to bude naprostá bomba.

První dojmy - Tahle kolonka sem přibyla teprve nedávno. No, co k tomu napsat... Na Hondě jezdím šestou sezónu, k prvním dojmům se už vracet nebudu.

Motorku bych doporučil pro - Tak nad tímhle by se dalo popřemejšlet třeba někde u piva... Ale každej ať si svůj stroj vybere sám. Nejvhodnější, nejvhodnější... Mně prostě vyhovuje úplně maximálně... A jestli někdo říká, že tahle motorka stojí za hovno a že z toho třeba bolej záda, jak je to malý, ať jde třeba do hajzlu. Nejsem zrovna nějakej 150cm prcek... Ale tahle motorka je snad ta poslední věc na světě, ze který by mě někdy rozbolely záda.

Doplňky na motorce - Nějaký doplňky vlastně ani nepotřebuju. Vyhovuje mně to přesně tak, jak to je. Nějakej ten kilometr už jsme spolu najeli... A zvykat si zas na něco novýho... Doplňky fakt ne.

Honda CBR 125R. Mnoho lidí ji odsuzuje a nadává, ale jejich názory jsou mně, s prominutím, u prdele. Já jsem s touhle motorkou spokojen. Minimální provozní náklady, snadná a rychlá údržba - co víc si přát?

• Za sezónu 2009 najeto 8 993 km.
  • Za sezónu 2010 najeto 11 814 km.
  • Za sezónu 2011 najeto 8 715 km.

Honda mě nikdy nenechala na cestách - pokaždé jsme v pořádku dojeli domů.

Září 2013:

Black123
Black123 napsal 03.12.15 v 23:22 10b.

Taky jsem ji původně chtěl, ale skončil jsem u jiné 125ccm též od hondy. Vypadá pěkně a ať dobře slouží

Animals21
Animals21 napsal 24.11.15 v 14:34 10b.

Parádní porce kilometrů bez závady - prostě Honda

LubošVsetečka
LubošVsetečka napsal 07.06.14 v 22:52

AHOJ, Luboš zdraví Luboše každopádně 10b krásné komentáře moc blahopřeji. Všetečka Luboš vyznává Jawu a spolehlivé stroje, nezáleži
na značce,ale každopádně musí vždy sloužit JAWA od r.1979 kterou používám- používáme i renovujeme nemá chybu.Ale Vaše moto, jaké použiváte je jaké je...blahopřeji.

Míňa
Míňa napsal 22.05.14 v 17:37

vypadá super dobrá barva

alf.pipa
alf.pipa napsal 16.05.14 v 00:05

Máš jí hezkou,super strojek na blbnutí