stratos_r1250gs

Vlastník megaděd
Vloženo 6.12.2008
Aktualizováno 6.1.2013

Zahájení sezóny 2013

Vloženo: 06.01.2013, Uskutečněno: 06.01.2013, Stav tachometru: 49140 km, Zhlédnuto: 60x

Průběh letošní zimy přímo několikrát nabádal k výjezdu, ale pokaždé jsem odolal. Přeci jenom se někde plácat v chladu na posolené silnici plné štěrku už pro mě není ten správný motorajc. Takže jsem si alespoň na chvilku dnes v garáži natočil motor, abych si poslechl, jak si holka pobrukuje a počkám si raděj na teplo a sucho
Á dočkal jsem se... Sice až do půlky dubna, ale o to si drandění víc užívám. Modroočka opět naskočila napoprvé, pak si několikrát při zahřívací pauze, zatímco jsem na sebe naházel motohadry, kuckla a byly všechny potíže při zahájení sezóny v trapu První jízda byla opět taková seznamovacví, aby si člověk po té zimní pauze zvykl a zjistil, jestli někde něco holku nezlobí. Další výjezd už byl 21.4. se vším všudy, tudíž s pokořením vyšších rychlostí a najetím více km, prostě paráda. Jinou motorku nechci... . Stav tachometru: 49.380km na začátku roku a 56.012km na konci. Co sezóna přinesla? Novou kombošku, novou spolucestující na cestách, bolavé rameno, díky němuž jsem čtvrt roku promarodil, ale hlavně první ozembouch na cestě. Nebyl to klasický mrdsebouozem, toliko jsem pospíchal na Vílák a nedobrzdil v jedné zatáčce a sjel z cesty, kde jsem sebou plácnul do trávy. Díky komboši jsem ani nic necítil, toliko jsem měl rány na duši, když jsem viděl tu moji holku ´vzhůru nožkama´ Pak mě čekala ještě jedna potupa a to ta, že jsem ji z toho járku nedokázal sám postavit a musel jsem počkat na dva holobrádky na fichtlovi, aby mi s ní pomohli, díky tomu nahoře za ně . Odnesl to krapet jeden plast, takže se budu zjara učit vařit plast a třeba si pak začnu k laminátu přivydělávat i tímto způsobem, kdo ví... Až na tuto malou zkušenost, by to v dalších letech mohlo být podobné, to bych se vůbec nezlobil

Komentáře k zápisu
Negativ napsal 07.01.2013 v 19:08

Gratulace

• 2019

Žiju, jezdím a pomalu chystám nástupce...

Vloženo: 15.05.2019
    Uskutečněno: 15.05.2019
    Komentářů: 4
  • 2016

Dlouho jsem do deníku nepsal, nebylo moc o čem. Změna zaměstnání mého i přátel znamenala menší možnosti společných vyjížděk, takže jsem si příležitostně většinou osamoceně br

Typ: Havárie
    Vloženo: 03.07.2016
    Uskutečněno: 03.07.2016
    Komentářů: 3
  • 2014

Začátek roku byl ještě teplejší než loni. Ikdyž motorek na cestě lítá docela dost, opět jsem si řekl, že s vyjížďkou počkám, šak nehoří... Včera jsem si při fajfce v garáži z

Typ: Reportáž
    Vloženo: 12.01.2014