Suzuki GSF 1200S Bandit (2001)

Vlastník savs.polasek
Vloženo 3.12.2008
Aktualizováno 3.12.2008

Koupená loni v létě, po 1,5 měsíci ukradena

Motorku jsme koupili za 110 000,-. Byla jako nová - krásná, úplně bez škrábnutí, 33 000 km najeto, po druhém majiteli, původ ČR, rok 2001. Po 5 letech pauzy jsem měl zase motorku, což bylo sice fajn, ale vůbec mě nenapadlo ji pojišťovat (říkal jsem si - motorky za 100 tis. se snad ani nekradou, ne?), což se nakonec ukázalo jako osudná chyba - v červenci jsme koupili, v srpnu zmizla, za 5 let ji snad splatíme.. Jinak jsem byl spokojen - motor jel parádně, od cca 4000 otáček bylo jedno jaká rychlost tam je. Akorát bylo poznat že má původ v GSX-R, protože do 3000 nic moc, což bych od 100koňové dvanáctistovky nečekal. Brzdy byly OK, ale od šestipístků bych taky čekal víc (ZRX 1200 brzdí mnohem líp). Spotřeba se pohybovala kolem 7 litrů, což mi nepřišlo úplně málo, ale jezdili jsme většinou ve dvou, sice bezpečně ale přeci jen trochu rychleji.. Malá výtky by ještě mohla směřovat k příliš dlouhému sedlu řidiče, protože když se sejde štíhlý řidič a štíhlá spolujezdkyně, řidič zabere tak půlku své části sedla a spolujezdkyně trochu sjíždí do té mezery...Shrnuto a podtrženo jsem byl spokojen, na tomhle případě se přesně dá ukázat, že to co je na papíře není všechno - 98koní sice nevypadá nic moc, ale jelo to opravdu jako svině a pocitově když srovnám akceleraci se svou starou CBR 1000F, která měla mít koní podstatně víc, na "dvoustovku" jsem "čekal" mnohem kratší dobu. Každopádně kdo uvažuje o koupi B12 a čte na všech možných fórech, jak jsou B12 hrozný, jak nejedou atd.JE TO blbost, úplná blbost!

boek
boek napsal 10.02.10 v 13:21

Pěkná mašinka, někomu by bylo potřeba dolámat obě ruce a vylepit jeho jméno na dveře samoobsluhy..

B-o-B
B-o-B napsal 29.08.09 v 12:24

Je mi tě strašně líto, tohle asi nechce žádný motorkář aby se mu to stalo. Snad se ještě někdy najde. Přeju štěstí při hledání a taky větší štěstí s další možnou motorkou
Jo ztahle stroje na jízdu ve dvou a cestování jsou výborné,ale jízda v jednom jde velice sportovně zajet až na ty stupačky mají moc vysoko

redmanXXL
redmanXXL napsal 07.05.09 v 08:06

parchanti, sekat ruce :( Jinak pěkná mašina pro velký kluky

yarinek
yarinek napsal 12.01.09 v 17:47

Fakt te lituju, to je svinarna

panda
panda napsal 11.01.09 v 14:40

tak to s tou čorkou je fakt hnus doufam že ti zůstala aspoň ta krásná kočka cos vozil jako ledvinák.kdo to čornul at zdechne.