Yamaha XV 1000 Virago (1988)

Vlastník badyXV
Vloženo 28.11.2008
Aktualizováno 24.8.2014

Podzimní setkání Yamaha Virago + Kawasaki EN Stráž nad Nežárkou

Vloženo: 09.02.2013, Uskutečněno: 14.09.2012, Stav tachometru: 725 km, Zhlédnuto: 12x

Po velkých přípravách a balení na sraz přišel pátek ráno a čas vyrazit do Benešova u Prahy kde jsem měl spicha s YamiraVirago.Vzal jsem to ještě k rodičům,cestou jsem měl riskantní úhybný manévr před traktorem v protisměru.V 8:45 jsem vyjel na místo určení.Trochu nudná cesta po dálnici,ale pospíchal jsem.S Yamirou jsme pokecali u kafíčka,byla to jeho první dlouhá cesta na motorce.Po kafi jsme vyrazili směr Tábor a pak odbočili na Milevsko kde čekali další Virgulisti.V Milevsku už čekal Rancher a zdáli slyším hlasitý řev 535tky Radara.Dali jsme oběd a kafe,mezitím přijela autem na kafe Zezevlik.Nastartovali jsme stroje a vydali se dál směr Veselí nad Lužnicí.Radarova bludimíra opět nezklamala vybral krásnou cestu jižníma čechama a kochali jsme se krásami.Směrem na Třeboň na odpočívadle Rancher rozbalil mapu a hledal se trasa,navrhl jsem že v navigaci nastavím GPS kempu a že povedu.Hlavně najít benzínku docházelo nám palivo.V Lomnici nad Lužnicí se natankovalo ať máme i na vyjížďku.Do kempu jsme dojeli okolo 17.hodiny,už tu bylo dost osazenstva.Všechny vidím poprvé v životě znám je jenom z netu.Ubytovali jsme se v chatce a jdeme se občerstvit pivkem a pokecat.Povídalo se dobře a dlouho do noci.Poslouchali se veselé zážitky moráváků s cest na mopedech.Radar s námi chvíli pokecal a vracel se zpět ku Praze aby ráno dorazil na 11tce v doprovodu Motožroutů.V době prohibice se pila domácí slivovice.
Noc byla už chladná a ráno zamračené s pár kapkami deště.U ranní česnečky se dumalo jak bude aby hlavně nepršelo na vyjížďce.Kolem 12té se začali motorky stavět vedle sebe na následné focení.Okolo 13té hodiny se chystala vyjížďka po okolí kterou připravil Yura a jeho realizační tým.Vybrali pěknou cestu nejdřív na Třeboň kde si někteří dali oběd u Petra Voka a zbytek kecal na parkovišti u strojů.Po obědě se vyrazilo zpět do kempu,kde pro nás Yura s Čertem připravil soutěže o ceny.Jako první hod motorem prý ze simsona,následovalo vzpírání 30l gek sudu a pití půllitru piva na čas(někteří nealko).U soutěží bylo dost legrace a povzbuzování.Následovalo opět klábosení u piva dlouho do noci.
V neděli ráno po česnečce se všichni začali chystat domů,nás se domluvilo šest motorek že pojedeme spolu,s tím že se to bude při cestě odpojovat.S Radarem jsme se ještě domluvili že si uděláme Motožroutí vyjížďku a doprovodí mně kousek domů.Jeli jsme z Prahy na Mělník a pak na Dubou kde mi Radar ujel a počkal na benzínce kde jsme se rozloučili a jeli ke svým domovům.
Celý víkend vyšel na jedničku a na tachometru mi přibilo 725km prostě nádhera.Děkuji za pěkný víkend s fajn bandou lidí a těším se až je uvidím na jarním srazu který pořádám já.

• Za Pijanem do Voděrad

Ráno v osm sraz s Poohem v Liberci pak jsme nabral isměr Mladá Boleslav-Nymburk-Poděbrady tam na nás čekal Radar-Uhlířské Janovice-Telč-Třebíč-Vladislav tam jsme si dali vynikající guláš se šesti a kofolu-Náměšť nad Osla

Vloženo: 24.08.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012
  • Cesta kolem Prahy

S Poohem jsme vyjížděli z Liberce před desátou ráno směr Turnov-Lomnice n. Popelkou-Kolín-Uhlířské Janovice-Český Štenberk-Benešov-Mníšek p.Brdy-Karlštejn-Beroun-Rakovník-Roudnice n Labem-Litoměřice-Česká Lípa a zpět Lib

Vloženo: 23.08.2012
    Uskutečněno: 21.04.2012