Yamaha XV 1000 Virago (1988)

Vlastník badyXV
Vloženo 28.11.2008
Aktualizováno 24.8.2014

Vloženo: 24.08.2012, Uskutečněno: 23.06.2012, Stav tachometru: 703 km, Zhlédnuto: 16x

Ráno v osm sraz s Poohem v Liberci pak jsme nabral isměr Mladá Boleslav-Nymburk-Poděbrady tam na nás čekal Radar-Uhlířské Janovice-Telč-Třebíč-Vladislav tam jsme si dali vynikající guláš se šesti a kofolu-Náměšť nad Oslavou-Hodonín(vesnice)-Voděrady taam jsme si dali kafe a pokecali s Pijanem a Mazlem po nandání baterie do Introše nás Pijan kousek doprovodil zpět ještě jsme pokecali na benzínce a vydali se k domovu-Žďár nad Sázavou-Přibyslav-Havlíčkův Brod-Kolín tam jsme se rozloučili s Radarem-Jičín-Turnov-Liberec-Frýdlant domů jsem dorazil ve čtvrt na devět a v sedle jsem měl 703km.Opět bych chtěl poděkovat Méďovi za nádhernou trasu

alca7019 (1) napsal 22.10.2015 v 18:16

Dooost dobrý

tatíkPé (9) napsal 23.11.2012 v 09:50

Týjo 703 kilákůůůů ,dobrý

• Podzimní setkání Yamaha Virago + Kawasaki EN Stráž nad

Po velkých přípravách a balení na sraz přišel pátek ráno a čas vyrazit do Benešova u Prahy kde jsem měl spicha s YamiraVirago.Vzal jsem to ještě k rodičům,cestou jsem měl riskantní úhybný manévr před traktorem v protismě

Typ: Sraz
    Vloženo: 09.02.2013
    Uskutečněno: 14.09.2012
  • Cesta kolem Prahy

S Poohem jsme vyjížděli z Liberce před desátou ráno směr Turnov-Lomnice n. Popelkou-Kolín-Uhlířské Janovice-Český Štenberk-Benešov-Mníšek p.Brdy-Karlštejn-Beroun-Rakovník-Roudnice n Labem-Litoměřice-Česká Lípa a zpět Lib

Vloženo: 23.08.2012
    Uskutečněno: 21.04.2012