Suzuki DR 600 (1988)

Vlastník Heki
Vloženo 25.11.2008
Aktualizováno 30.9.2014

Klasické kladivo koupeno jako vrak a po poctivé renovaci vráceno do ringu. Kdo se bojí kickstartu, tak ruce pryč říkám jí Malá Lichva (to vymysleli v Bílovci, když jsem jim řekl kolik to celé stálo...).

První dojmy - Proti předchozí MZ to byla konečně vysoká čtyřtaktní motorka s potenciálem. V době své koupě ovšem neskutečně dobitá, škaredá a s motorem po smrti. I tak jsem si na ní tehda připadal jako na brutálním žihadle.

Motorku bych doporučil pro - Dnes už spíš pro fandu značky a modelu. V dnešní době je už skoro nemožné narazit na exemplář, který by nebyl totálně po smrti. Takže majitel musí počítat s nějakými investicemi.

Doplňky na motorce - Viz výše

Koupeno jako pojízdný olejžeroucí a olejvypouštějící kus šrotu. Po provedení důkladné GO (motor, podvozek, lak, brzdy...prostě původní zůstal akorát přívěšek na klíče) zase jezdí jako za mlada.

Úpravy: výfuk SLK, svody Holeshot, píst wiseco, přetryskovaný karbec, upravená hlava, plovoucí přední brzda, neopreny, kufr.

Přes zimu se chystá větší přestavba, tak se nechte překvapit.

Už jsme spolu byli na výletech v těchto zemích: Slovensko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Itálie, Ukrajina, Polsko.

Pohodlná sice ve srovnání s BMW GS moc není, ale s mozolem na zadku se s tím dá i cestovat (denní rekord mám zatím 900 km).

Na to, že to je rocková babička, pořád umí v zatáčkách zatopit i mladším strojům a v terénu zvládne víc, než já. Jen na dálnici to moc není.

BoBo1
BoBo1 napsal 28.09.14 v 10:58 10b.

Čau moc pěkně jsi jí zpátky přived do života.

Jox
Jox napsal 05.02.14 v 21:05 10b.

Pěkná práce.
Mam v podobnej berevnej kombinaci Dominátora.
Tak si dokážu představit kolik práce to dalo

SirUp
SirUp napsal 24.11.12 v 13:38 10b.

Pěkný.. moc pěkný mam teď čersvě DR650rv91 vzhledpvě je to ale to samé jao ta tvoje až na detaily .. tohle jsou pro mne nejhezčí moto ješzě s Yamahou Tenere 600 1VJ ta má taky magickou nádrž.
Jsi borec, že se pustíš do renovace krásný starý poctivý moto .. 10b