Honda VFR 750 (1990)

Vlastník Jirke
Vloženo 25.11.2008
Aktualizováno 11.5.2011

Krásná zachovalá motorka, která měla to štěstí a byla vždy v dobrých rukou. Nehavarovaná, v původním laku. Oproti originálu mela akorát laděnou koncovku výfuku LeoVince, prední plexi MRA, tmavý potah sedla, proužky po obvodu ráfků a tankprotector.

Tak tohle byla fakt vyhra. Ve spravny cas, perfektne vymysleny nakup motorky od perfektnich lidi z Prahy, ktery neohrozil vubec moji karieru autare :)
Ti, kteri VFR maji, vedi o co jde. Nesériovýho zvuku V4 motoru se jen tak nenabažíte. Vykonove naprosto vyhovuje. Pro me je to tak akorat. Na zabiti to staci, ale prece jen to neni takova raketa aby cloveka zbavila smyslu. Da se s ni cestovat pohodlne pri spotrebe 5, nebo muzete za predpokladu kvalitnich pneu brousit v zatackach slidery na kolenou. Mam stesti, ze tato VFR nebyla nikdy havarovana, proto jede naprosto skvele, netahne, nevibruje, nerovnosti tlumi... Premejslel jsem o tom, ze by byvalo nebylo vubec od veci si ji nechat navěky, protoze jsem si byl na 99% jistej, ze podobnou uz nesezenu. Bohuzel jediny co mi trochu vadilo byl mekci podvozek pri plnym zatizeni a taktez prostor. Merim 185cm, mam v kombineze pres 100kg a kdyz vezu spolujezdce-pritelkyni 179cm, tak je to tak na hrane unosnosti a pohodli. Proto premejslim do budoucna o necem jako Blackbird nebo mozna dokonce Varadero. Pokud jedu vsak sam, mohl bych jezdit celej den :)
S touhel motorkou jsem si poprve polozil koleno na silnici a zatacky se staly vyhledavanou zalezitosti..

Hondu VFR hodnotim jako srdcovou zalezitost...

Prodano v září 2009.

Petr_46_
Petr_46_ napsal 15.08.13 v 06:51

Krásná VFR

nekarlos
nekarlos napsal 02.04.13 v 20:55 10b.

motorkar123
motorkar123 napsal 21.03.13 v 22:03 10b.

Savieri
Savieri napsal 09.09.11 v 06:32

caues.kupoval jsem od tebe to vfr.stale jezdi a stale je stejna.az na origo nosic s kufrem a brasny.bohuzel sem menil motor jelikoz prasknul ventil. Ale aspon mam motor co ma najeto 40tis oproti puvodnich 90tis. Vfr se jaksi nechci vzdat,je to fakt universalni a pohodlny.dam sem pak fotky.

Jirke
Jirke napsal 25.04.11 v 23:55

Zdar vsem, VFR jsem nakonec na konci sezony 2009 prodal (dnes ani nevim uz jak to tak byva proc). Sezonu 2010 jsem nejezdil, ale brzy by melo byt neco noveho a jednim z kandidatu je VFR 800!
Vsem jinak diky za komentare ;)