Kawasaki GTR 1400 (2008)

Vlastník podle ženy puberťák
Vloženo 22.11.2008
Aktualizováno 5.4.2011

Už šla z domu, ale je mi líto vymazat Raketa na dvou kolech, ale já se s ní spíš mazlím

Zatím jsem nadšený z jízních vlastností a pohodlí. Dovybavil jsem jí topcasem a vyhřívanými rukojeťmi, americkým superplexi Vstream, KN filtrem, přidám venkovní teploměr a polepím boční kufry stříbrným nápisem Grand Tourissme, to je ze všeho nejdůležitější úprava ) Dále jsem přizvedl zpětná zrcátka (ve výhldedu dost brání boční kufry). Laďák určitě montovat nebudu i když v testech píšou, že má na svůj výkon dost utlumený zvuk, má ho v originále krásný... Stačí trochu přidat plyn, vytočit jí do otáček, a je to božská hudba, co se line z výfuku ) Pak určitě pořídím originál motocyklovou navigaci, koupím krejčovský metr a budeme stříhat metr do jara Já i přítulkyně už se nemůžem dočkat, až jí pořádně protáhnem pérka. Přímo si o to žádá

Edda
Edda napsal 30.07.14 v 20:58

Tak teď už bude lítat na Lipně v Jižních čechách v pátek jsem jí dovez z Olomouce l a je to pérko

Edda
Edda napsal 30.07.14 v 20:56

aikon1
aikon1 napsal 24.10.11 v 09:48

Hlavně, že ti dělala radost - nádherný stroj! 10b. si zaslouží...

podle-ženy-puberťák
podle-ženy-puberťák napsal 18.01.11 v 20:42

Díky všem za milá slova Už ji sedlá mladší a dravější rájdr Ale já jsem spokojený. Byl to jen poločas před GéWéčkem já jsem stejně neměl odvahu využívat jejich 160 koníků.. Ať dobře slouží novému majiteli a ať ji opečovává se stejnou láskou jako já

WhiteS
WhiteS napsal 09.01.11 v 12:41

Nádherná motorka!!! Srdce by mi asi puklo žalem, kdybych jí měl pustit z baráku. Doufám, že sis na ní aspoň pořádně zajezdil - je to opravdu bombastickej, reprezentativní stroj! Jasných 10 bodů! Jen krásné zážitky v sedle (nyní už Golďase) a co nejratší zimu, Whites