Kawasaki ZZR 600 (1996)

Alexandr napsal 03.02.14 v 12:08

Díky díky Rebele

Martin81
Martin81 napsal 15.02.11 v 12:39

Čau, přečetl jsem si tvojí anabázi na stk Horoměřice. K tomu ti z vlastní zkušenosti můžu říct jen, že jsou tam naprosto neuvěřitelný kokoti.

Řešení: stk Roztoky u Prahy (za co mě v Horoměřicích vyhodil, nad tím v Roztokách mávnul rukou) už jsem tam byl se čtyřma mašinama a nikdy žádnej problém (moje mašiny jsou ovšem spíše vraky než voňavky)

měj se

Alexandr napsal 13.04.09 v 18:18

Taky myslim ze je to 94,podle cisla ramu to odpovida.V technicaku sem mel 96.
No jo no,mel jsem bad luck.Pokd se dockam penez od pojistovny,tak neco poridim,ale ten zkurvenej magistrat uz to resi 3ti mesic,a vubec nic jeste jsem nedostal,nehoda je z 18.11.08.Clovek na tu motku setri a maka pak si ji konecne po 5ti letech koupi no a srazi ho starej debil v plechovce.

trifonov
trifonov napsal 19.03.09 v 14:27

kurva tys jí dal

gondra
gondra napsal 21.01.09 v 21:49

Škoda jí vypadala opravdu dobře taky sem si říkal že to bude asi tvoje když jsem tě viděl na foru to je to nejhorší co se ti může stát vůbec ti nezávidím. P.S. myslim si že motka je rok tak 93 94 podle barev a rok 96 už měla štelovatelný přední vidle to máš psané v TP? Jestli jo tak to jsou na těch úřadech pěkný blbci já mám např. v TP psaný benzín 91 . Jinak hodně štastných km s novou motkou a pozdravuj amíky

Alexandr napsal 23.12.08 v 07:44

Ty jo mě se dělá blbě furt jak to vidím domá v garáži ,nák tomu furt nevěřím.Mi ta nehoda těd připadá jak zlej sen,jak se to odehrálo hrozně rychle.noo bohužel je to realita.Jezdí opatrně at seš bez mehody.

Mallik
Mallik napsal 22.12.08 v 18:24

Zdarec, když jsem viděl tvý moto po nehodě bylo mi až špatně,mám totiž ůplně stejnou i r.v doufám, že ti pojišťovna proplatí. A v nový sezóně 09 hodně zdaru.

PATYN
PATYN napsal 20.11.08 v 11:07