Yamaha XT 600Z (1986)

Vlastník Jenik789
Vloženo 5.11.2008
Aktualizováno 21.9.2009

XT600Z Tenere model 1VJ

No je to muj drak na cesty necesty i mimo silnici, ale uz jsem udelal generalku motoru s WIseco kovanym pistem. Duvodem byla trochu hlucna ojnice.

Jinak je to uzasne promyslena motorka, kde se na rozdil od novejsich motorek se da ke vsemu jednoduse dostat, proste opravdu motorka co se nemusi bat jet nekam do neznama. Naprosto uzasny je ze ma jak starter, tak nakopavacku, takze si vychutnavam si ji nekdy proste nahodit nakopavackou.

Takze motor je po kompletni GO - fungl nova ojnice +cepy + loziska, prelisovana klika + cepy + loziska + vyvazena, vybrus valce, srovnana hlava + valec (pro jistotu), kompletne nova spojka - lamely, plechy, pruziny, vsechna nova tesneni , rozvodovy retez, zabrousene ventily, gufera na ventilech, kovany pist Wiseco, krouzky atd...

Stav tachometru kdy byla delana GO byl 84996km - duvod GO byla hlucnejsi ojnice, ale kdyz uz jsem to mel rozhozene, vse jsem udelal nove. STK do 06/2011. Ve stejny cas jsem daval i nove pneu a duše.

Motorka ma dalsi drobne upravy:

2 x olejovy chladic pro lepsi chlazeni (1x je standart)

olejo-znak na boku motorky, takze je videt jestli je dost oleje

kufr topcase

bocni podsedadlove plasty z modelu 3AJ

zadni svetlo Acerbis

blinkry ze Supertenere

benzinovy kohout ze SuperTenere

pravy prepinac z TDM

kryty rukojeti

zasuvka 12V na riditkach

Z tezkym srdcem jsem se vcera rozlocil s moji Babcou, sice sla do dobrych rukou, ale bude se mi po ni styskat ((. Ach jooo

Rommer85
Rommer85 napsal 18.10.18 v 15:21 10b.

Tak už ji nemám ani já.., jen pro upřesnění to nebouchalo nic v motoru, ale někdy se nevrátil startér a v tom případě nešla natočit pákou , už jsem to neřešil a prodal se s touto vadou.. snad bude sloužit, nový majitel ji prý ještě vyšperkuje.. no je na ní pořád host práce.

Jenik789
Jenik789 napsal 27.08.18 v 08:23

To ta moje motorka bude mit uz XYZ majitele
A to jak byla "optrebena" u posledniho, bouchalo neco v motoru a prodavala se asi za 19tis.
ted ji prodava Rommer85

Jenik789
Jenik789 napsal 24.05.16 v 07:50

Ted mam 3AJ (vlastne spravne 3DS)

Mexican91
Mexican91 napsal 23.05.16 v 20:17 10b.

pěkná škoda že jsi jí pustil, tak jako já

šmudla
šmudla napsal 01.10.09 v 09:44