Kawasaki KLR 650 (2003)

Vlastník Pet009
Vloženo 31.10.2008
Aktualizováno 1.3.2013

-Motocykl bude na jaře(2013) k prodeji.Přes zimu komplet.kontrola a seřízení-
Tutu americkou verzi klr se my podařilo sehnat od kluka,který si ji přivez novou z USA.Díky tamnímu bohatému trhu s příslušenstvím na klr má celkem slušnou výbavu

První dojmy - Mohutnost,zvuk,síla motoru

Co je to KLR650A

Tento typ se v USA úspěšně prodává beze změny!!už od roku 1987<2007,motor od roku 1984(KLR600)<2009<20??.Používá jí americká armáda a slouží také v několika armádách nato

s dieslovým motorem pro účely speciálních jednotek viz.http://www.youtube.com/watch?v=qtcd1kSdlQY. Několik kousků jezdilo donedávna i na Dakaru,takže si myslím že co se týče spolehlivosti a životnosti netřeba další komentáře.

Proč mám KLR

Měl jsem babičku KLR600,r.v.1986,naj.60 000,která díky svému úctihodnému věku potřebovala větší péči na kterou jsem neměl čas.Také jsem začal podnikat delší výlety i ve dvou,ale zárověn jsem se nechtěl vzdát výletů do přírody.

Měl jsem představu o univerzálním enduru na každodení dojíždění do práce,pohodlném na delší cestování,lehkém a obratném do zatáček,ale hlavně aby zvládlo i terén.

Po několika týdnech rozhodování jsem boužel zjistil,že poslední dobou snad kromě KTM Adventure takoví všeumělové z nabídky motocyklů zcela vymizeli.

Chystat jsem se tedy koupit KTM

,když jsem kdesi objevil podivný několik měsíců starý inzerát s tel.číslem někam do zahraničí?s téměř novým strojem zajímavého vzhledu za směšnou cenu,který jsem v žádném katalogu neviděl?Ještě podezřelejší od roku 2003 najeto 3000km?,navíc majitel mimo ČR+cesta 200km pro motocykl.No byl jsem trochu posra.ej když jsem tam jel-zdálo se my to jako moc velká pohádka,ale zase to bylo starý(nový)dobrý KLR,navíc originalního vzhledu,s luxusní výbavou a spoustou doplňků.

Závěrem

Klr není dokonalý stroj,neoslní ani nejmodernější technikou,ani velkým výkonem nebo maximálkou,ale má všechno co já v součastné době od motorky požaduji.

Mann
Mann napsal 31.05.16 v 18:27 10b.

Fííííííha tady si někdo dal tu práci a vyhrál si

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 12.02.14 v 09:51

nevzdávej se já mám podobnou ale Tengaiku starší typ ajezdí jak z praku

lopata75
lopata75 napsal 22.04.12 v 17:22

Tuhle jsem měl kolem roku 1997 v červeným provedení a tenkrát jsem s ní projezdil Alpy a komplet celé Chorvatsko od Rijeky až do Dubrovníku. Super zážitky a bez problému,trošku vzala oleje ale nic tragickýho a jela jak z praku XT mohlo závidět... Super motorka!

Petr_TA
Petr_TA napsal 17.12.11 v 10:55

Mooooc pěknej kousek
Tento druh je bohužel na vymření
10b

Mr.Petr