Kymco Stryker 125 (2005)

Vlastník Filip001
Vloženo 29.10.2008
Aktualizováno 15.1.2014

Vzhled velké motorky,spolehlivá,krásný zvuk,veklá nádrž,vyší váha

První dojmy - Překvapil mě docela robustní vzhled motorky, nevypadá jako žádné chvístko, taky váží 140kg :-). Dobrý byl vyšší posaz a malá spotřeba. Jediné co mi vadilo, byl náchylný výfuk na korozi a to pak nevypadá hezky. Jinak za dobu co jsem ji měl, mě nikdy nikde nenechala

Něco o motorce-takže jedná se o kymco stryker 125(není to čína pro ty co si to myslí).Firmu Kymco koupila Honda a ta by nešla do nějakého šrotu a tím pádem i snadno seženete díly což je výhoda.Jedná se o 4takt který nepatří k těm rychlejším,její maximální rychlost je 105km/h a z kopce 115km/h. Motorka působí mohutně a o tom taky svědčí její váha 140kg.Velice se mi líbí její krásný zvuk,který opět dodává ke chrakteru větší motorky.Má taky velkou nádrž 14l na kterou se dá dojet cca 400km.Jedná se spíše o cestovní enduro,ale do terenu můžete jet taky bez problémů.Výhoda je pohodlné sedlo a takový box vzadu po levé straně kde můžete uschovat lékarničku,nářadí,atd..

Když jsem se rozmyšlel kterou motorku koupit tak jsem pořád chtěl na začátek hned něco ostrého jako většina kluků v mém věku,ale potom jsem si řekl že na naučení bude lepší něco pomalejšího a to se oplatilo.Mít třeba aprilii125 rs tak bych asi ležel někde mezi stromama:D.Jinak Kymco stryker vřele doporučuji všem začátečníkům a přeji hezké svezení

Již nějakou dobu prodaná, přestup na silnější kawasaki klr 650

deimos
deimos napsal 03.04.09 v 10:55

Pheta
Pheta napsal 28.03.09 v 11:27

až pojedu přes hranice dám vědět, uděláš výlet jo?:) rád bych si ji prohlídl, tuhle malorážku jsem nějak nezaregistroval. ať to jezdí!

roberto.cz
roberto.cz napsal 27.03.09 v 19:07

moooooooooc pekna motorka!! pekne vymazlena! a je videt ze jses spravnej motorkar! mnoho stastnych KM v jejim sedle a hlevne bez nehod! davam 10b.

Víťan
Víťan napsal 12.03.09 v 09:30

Máš ji moc pěknou.
Ať ti to stále jezdí.
Dávám ti za 10
Přeji pohodové jízdy a někdy ahoj.

kacerson
kacerson napsal 27.02.09 v 15:44