Yamaha XT 125R (2008)

Vlastník 0x1d2
Vloženo 29.10.2008
Aktualizováno 28.2.2010

Supr moto na začátek, hodně pohodlná ale né moc vysoká... Mam tam nějakej ten doplněk... Luxusní cestování s ní a taky zábava. Je to moje holčina xD .

Před Xt byl Simson.. supr kára ale nebyly papíry.První moje"legální"Moto sezona s touto motorkou začala začátkem března roku 2008. od té doby jsem najel 7151km bez závady. Samozřejmně servisní intervaly dodržuji. Tato motorka je podle mne určena spíše pro zábavu jelikož její výkon 7,5 kw při 8500rpmh není nijak závratný. Ale 500km v kuse nebyl až tak velký problém . I po roce ježdění mě stále naplňuje a baví.

Doplňky
Kufr givi , blastryacerbIS a teď nový laďený výfuk. S ním mi to přidalo i lehce na výkonu takže moto jde lépe odspoda.., polepy, modré ledky(SPZ a parkovačka) bíle obtažené pneu.a nově podsvícení LED

Další info
1. Garančka.>měněn olej + seřízený karbeca ventily 650,-Laďák je "Doma-mont" ,ale má výbornej zvuk. Zajímavostí však je, že se to naspotřebě vůbec neprojevilo.Můj V-max činí 121km/h. Cesty.: Nejdál jsem byl s tátou u Máchova jezera.Btw.>Jsou tam naprosto parádní cesty pro motorkáře.!, Pekelné Doly,Krkonoše,Polsko a okolí Náchodska.

Oblečení.: Kalhoty No Fear Mx,dres No Fear,páteřák UFO,boty Oxtrars Txc Combat, bunda No Fear Combat 2.

->www.youtube.com/watch

28.ůnora si pro ni přijel nový majitel.. :( budu na ni vzpomínat jen v dobrém...

lukykozeluh
lukykozeluh napsal 25.04.11 v 15:56

Moc krasna,skoda zes ji prodal,ale silnejsi maji hold prednost..jinak nemas prosimte fotky s tim podsvicenim,chtel bych videt jak to vypada,dystak napis do Zprav

kokonhead
kokonhead napsal 20.01.10 v 19:41

deník, foto, moto..krása 10b

Martic
Martic napsal 16.01.10 v 21:28

Jo a ještě musím pochválit supr vedenej deník . Jen tak dál .

Martic
Martic napsal 16.01.10 v 21:24

Uplně nejvíc vymazlený XT . Moc pěknej stroj. Je vidět, že o něj dobře pečuješ . 10 bodů tě nemine .
Ať ti pěkně lítá a príma sezónu přeju .

Švagr
Švagr napsal 03.01.10 v 02:10

Nejsem sice zaritej fanda crossek, ale pomalu se do toho dostávám. Moc hezká A tvých 1200km během 4 dnů je krutohustej masakr!