Suzuki DR-Z400E (2001)

Vlastník fallen
Vloženo 26.10.2008
Aktualizováno 4.12.2010

Vloženo: 04.12.2008, Uskutečněno: 04.12.2008, Zhlédnuto: 10x

Tak chtělo by to začít něco psát co? ZIma bude dlouhá tak at je co cist

Tak cast jedna dovoz: Byl krasny den 25.10. a k me garazi prijizdel bily pickup s brnenskou znackou. Na korbe svitila zluta Suzuki a ja vedel ze bude moje. Formalni svezeni potvrdilo me ocekavani, vyresit papiry a ja ji zaparkoval v garazi. Diky Vespovi za dovoz a informace a fajn cenu. Sel jsem to luxusne oslavit s kamaradi a akce se take vydarila.

Hned prvni vetsi vyjizdka se vydarila a dorazil me nafotit kamarad motokrosar Hajpr. Seznamovani bylo prijemne, jedine vrasky mi delalo neustale zaslapovani si kola a zdechnuti motoru. Ve spojenim s mym unikatnim kopacim stylem to vzdy znamenalo kratkou zastavku
Jezdil jsem si tak pekne do kola a tam a zpatky asi hodinku, az jsme se na to vyprdli jali se jeste fotit jednu statickou fotku. Tu me oko bystre enduracke videlo dve hezke slecny se psem jak si to miri k nam. Inu padlo par pohledu a slecny presly. Skoro jsem ani nestacil dorict Tyykraaavo hustyyy a kouma ze slecny si detailne prochazeji stopy po mem drapaku a kopou do vyhrabanych drnku. Osvezen jejich zajmem o muj sport jsem jim pri ceste zpatky (stale v poze) navrhl jestli by mi nepostaly u motorky semnou. Slecny se cukaly, a i kdyz by to asi nakonec slo, zachoval jsem si svou hrdost a netlacil na pilu. Pointa tyhle story ale teprve prijde. Slecny rikaji ze se sly podivat kdo jim to tu jezdi na vesnici, tak jsem neco strasne vtipne prones a slecny mi s ledovym usmevem rekly ze to je jejich pozemek.
Ano, mozna jsem paranoidni a cekam lesniky vsude, nicmene toto me dostalo. Nastesti to byly evidentne sympatacky a vsecko problehlo v klidu. Prihazuju nejaky fotky a nekdy napisu jak jsem byl na MX.