Honda XL 650V Transalp (2000)

Vlastník Jízda
Vloženo 25.10.2008
Aktualizováno 28.5.2010

Dobrá motorka,takovej voják na každou cestu, nenáročná na údržbu, jinak vyšší plexi MRA, padáky na motor, centální stojan, zásuvka 12V, Hot Grip Daytona

Je to klasika s karburátorama výkon dostatečný (kromě dálnice ve dvou) jinak na cestování a pohodlnou jízdu Super . Jezdím 99% silnici terén mi nic neříká na rozdíl od motorky tý terén nevadí a chovat se vněm umí i ve větších rychlostech kamarádi vědí :- jinak spotřeba od 4,5 do 5,5 dle způsobu jízdy, Mohu jen doporučit pro ty, co chtějí lety odzkoušenou motorku která tě jen tak nezklame. Za sezónu 2009 najeto přes 14000 Km jinak celkem máme spolu přes 30 000Km a musím dodat že bez jediné závady měním jen olej a gumy dá se říci že jsme se docela zkamarádily není co vytknout snad jen slabší motor proto začínám pokoukávat po starším bráškovi Varaderu XL 1000.

Tak dnes 16. 05. 210 jsem TA prodal budu ne něj rád vzpomínat a jen místo Varadera jsem zvolil nové CBF 1000 r.v. 2010 ve zlaté barvě tak doufám že bude sloužit stejně dobře jako moje bývalé TA

JMCH
JMCH napsal 11.02.10 v 20:01

máš to pěkný tak mnohoštastných km

Adry
Adry napsal 19.12.09 v 17:43

Pěknej alpík a máte pěknou letku tak pohodový km a vše nej v PF 2010 a ještě 10B

Sphere
Sphere napsal 15.12.09 v 12:41

dodatečně 10 b za stroj, co zvládne bez následků i jízdu po poli

radar535
radar535 napsal 07.06.09 v 06:49

Skvělá mašinka, málo papá, velká nádrž, pro chlapa jako horu dělaná

Pohoda
Pohoda napsal 04.06.09 v 20:42

Skvělá motka, pohodlná, baťůžek nemá kolena až pod bradou a nesedí jak vosa na bonbonu... A když ji ještě ke všemu řídí statnej motkař se širokejma ramenama, no tak je to cestování úplně úžasný!!!