Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník IMMORTALITY
Vloženo 25.10.2008
Aktualizováno 21.9.2013

CBR 1000rr 2007 limitovana edice repsol #081 v reflexnich barvach, nalepky pouze napisy pod lakem,rukojeti Harris,PWC3-usb,KN filtry, zlate stupacky,zlate komaxitovana kyvna vidlice,nadoby rizoma,vysivana sedla repsol,packy titax sklopne a dalsi.

První dojmy - Upne skvela motorka nemuzu si vynachvalit poprve neco japonci domysleli. Nejmensi a nejlehci supersport super ovladatelnej a vykon dostacuje. Design vypada akorat nic prehnaneho a ten vyfuk pod sedlem je praktickej.

Plexi powerbronze, stelovani retezu GIlles tollING, Bi-Xenony 8000k,Blatnik a kryt retezu puig,pancerove hadice,Ukazatel zarazene rychlosti n-gear, zadni integrovane blinkry, automaticke ovladani svetel po startu, nastavba pro racing stojan GIlles tollING, motoalarm s pagerem.

Vsechny upravy krom lakovani jsem provadel osobne i servis. Info pro ty co si to nekde nechavaj udelat.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 05.11.14 v 05:02 10b.

Krasavice Opravdu hezky vymazlená navíc jste dokonale sladěni prostě supeRR!!!

Strong
Strong napsal 01.12.13 v 21:02

Super mazel. Je možné získat kontakt na toho kdo ti dělal ty sedadla?díky Moje adresa je rehulkajar@seznam.cz

Moro
Moro napsal 20.06.13 v 21:25 10b.

ahoj máš ji fakt skvělou Moro

Moro
Moro napsal 18.06.13 v 21:47

Ahoj máš moc pěknou mašinu já taky jsem si koupil repsolku a chci taky udělat menši upravy.Strášně se mi libí to tvoje plexy jestli mi mužeš dat typ kde ho seženu a prosimtě ty světla bi-xenony jak to maš předělany mužeš mi prosimtě poradit co to obnáší a kolik to asi stoji.Jestli ti to nebude vadit tak si mužem psát přes eimal.Muj je:rostik.moric@seznam.cz a telefon na mě je 731858803 dik za odpověd a těšim se na komunikaci stebou Rosta

paskal
paskal napsal 12.03.13 v 09:44 10b.

Tak jako nižší počet bodů jak 10 ani dát nejde. Je opravdu moooc pěkná a super sladěná Jen Tak dál