Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Survivor
Vloženo 21.10.2008
Aktualizováno 19.3.2010

Sériovka s ABS a pár doplňky, jako je kryt motoru, zadní blatníček,potah sedla,vyhřívané hefty, kryt chladiče, kryty páček, deflektor, padáky, gipro...

Dlouho jsem měl v merku velké Varadero, dokonce jsem si na chvíli pořídil i malé, ale pak jsem zjistil, že z Varana sotva dosáhnu na zem a tak jsem se začal rozhlížet po něčem menším. Okukoval jsem "Transchlapa" , ale nakonec u mě zvítězil V-Strom a ani trochu toho nelituji. Nejsem zrovna čahoun a tak i s ním mám sem tam problémy "na místě", ale jak už jednou jedeme, pak to nemá chybu. V-Strom je opravdu báječná motorka, která je celkem univerzální. Je to mašina vhodná pro každodení popojíždění, ale i pro daleké cestování. Patřím spíše k asfaltoplazům, nicméně teprve po enduroškole jsem zjistil, že V-Strom se (narozdíl ode mě ) nebojí jezdit i mimo cesty. Celkem se mi to i zalíbilo a tak teď téměř každou svou vyjížďku prokládám nějakou lehčí endurovložkou. Motorka se chová opravdu velmi čitelně a brzdy s ABS jsou naprosto skvělá věc. Jen kdyby šlo občas vypnout.!! Má perfektní ochranu proti větru a tak i za deště je člověk celkem slušně krytý. Shrnul bych to tak, že V-Strom je naprosto pohodová motorka, se kterou se dá projet i tam, kde by tomu člověk nevěřil.

V-Stromek
V-Stromek napsal 14.02.11 v 11:10

přeji hodně pohodových km 10.b

Survivor
Survivor napsal 19.01.10 v 19:21

No už má naskákáno 14 tisíc. Dnes jsem ji prodal Čekám na nový stroj.

rockviper
rockviper napsal 19.01.10 v 07:46

Vidíš, já furt myslím jak to nemáš nový, a ty už jsi přezouval Prima motorka, a to sedlo jí fakt sluší. Tak někdy v jedný stopě! (jen ty polňačky a enduro vložky nee, na to nemám stroj a těch 240kg se zvedá ještě hůř) 10b

istonbike
istonbike napsal 05.01.10 v 22:12

Krásná fotka s tím L29 Delfínem před hangárem... jó to byly taky super stroje

istonbike
istonbike napsal 05.01.10 v 22:08

Parádní Stromek v plné cestovní výbavě jinak gratuluji k sedlu taky na něho čekám za 10b krátkou zimu a super cestování na novém sedle v sezóně 2010