Suzuki GS 500F (2005)

Vlastník suzi28
Vloženo 21.10.2008
Aktualizováno 10.5.2012

Suzuki Gs 500 f

Moje první motorka, jezdí krásně, je spolehlivá, ale mám problémy s její váhou, ale chce to asi víc zkušeností.

Tak zkušenosti jsem nějaké nasbírala a pochytila..., bylo i pár drobnějších pádu, a jeden větší, kdy to motorka odnesla ulomeným zrcátkem a odřenými plasty...naštěstí mámspolehlivého přítele, který mi to dal zase dopořádku, a suzu vypadá jak dřív.

Letošní sezonu 2009 odjezdím jako batůžek, ale spíš budu jen ostatním tiše závidět, protože čekám miminko tak na motorku můžu zapomenout.., přesto se mi ji nechce prodávat.., ta moje suzi mi hodně přirostla k srdíčku.. tak uvidíme.., jestli se budeme spolu těšit na příští sezonu.??
Tak sezonu 2010 jsme spolu prožili, ale najezdila jsem mlo, čekala jsem že budu jezdit víc, ale nějak to nedopadlo, ale jsem ráda, že ji mám, a pokud to ještě počasí dovolí, tak vyjedu.., tuhle sezonu jsem si dala jen pár vyjíždek, a nezklamala mě..,
takže příští rok si to ježdění víc užiju a vynahradím za ty předchozí roky...

toša.
toša. napsal 01.04.18 v 09:13

ahoj přeji super sezonu 2018

krysoid
krysoid napsal 05.03.14 v 19:59 10b.

tomu se říká odhodlání pro věc 10b

Palika
Palika napsal 05.01.14 v 19:29 10b.

Dávam 10b pekné a zladené - veľa šťastných km Palo

KATO666
KATO666 napsal 21.06.13 v 15:46

suzi28
suzi28 napsal 18.10.12 v 21:44

dneska jsem tu svou motorčičku prodala.. snad bude nové majitelce jezdit dobře tak ajko mě.., ale bde mi smutnooo