Yuki SM 125 (2007)

Vlastník S4fman
Vloženo 23.8.2007
Aktualizováno 13.5.2008

No celkom v pohodke, na zaciatok ocenite aj kvality v terene, napriklad ked vyletite zo zakruty na pole. Je to dost dobre pre zaciatocnikou, a aj dizajn je velmi pekny, v pohode vytiahne aj 120 km/hod. A velmi malo zere, vhode pre chudobnejsich ludi ako

Cesty: Mal som ist, ale kvoli pocasiu sa ten zraz zrusil

Další info: Pozor! na gumy. Na blate sa šmýkajú ako kondóm v zadku. Motorka sa da aj vyuzit na utek pred fizlami, ked si to zoberete krizom cez pole tak vas asi s tymi Fabiami co maju nedobehnu :D

Reportáž: Hneď v prvý ,keď som ju uvideľ v servise, ako mi ju doniesli,sa mi veľmi zapáčila ale mal som pred nou veľký rešpek.Dizajn bol aj na moje prekvapenie velmi pekný. Pripomínal mi OFFroad.Výška sedadla bol dosť vysoko, ale aj keď som nižší tak v pohode dočiahnemna zem obidvoma nohami. Jedinou nevyhodou bolo že, nebol úložný priestorani na lekárničku. Takže keď s ňou niekam idete tak potrebujete batoch kam dáte lekárničku. Jediné pre čo je na motorke miesto je náradie, ktoré máte na druhej strane ako je výfuk. Reťaz na motorke bola moc napnutá, čo som počul že na tejto motorke býva často, tak sme ju museli trocha uvolniť. Je to moja prvámotorka, takže jazdné vlastnosti moc popísať neviem. Ale hneď po prvých 15kmsom testoval čo dokáže a pri 110km/hod som vyletel zo zákruty na pole.Mal som šťastie že to je motard, neviem čo by som robil keby to bola CBR napríklad. Po teré jazdí pekne, akurát občas šmyk. 125SM je dost ťažko manévrovateľná, málo sa dá vytočiť volant, dosť nepríjemné keď sa otáčate.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 09:51

pěkná 10b.

napsal 25.10.07 v 18:20

nazdar fakt pekne aky to ma vykon?

S4fman
S4fman napsal 04.09.07 v 12:13

:D ano

S4fman
S4fman napsal 03.09.07 v 15:21

Ok uz som dal prec tu nevihodu

napsal 03.09.07 v 11:35

vojto tak sa rozumieme setko sa da len treba chciet takze vies co mas robit s tou nevyhodou