Kentoya Trigger 200 (2008)

Vlastník callowsick
Vloženo 8.10.2008
Aktualizováno 30.11.2020

Biatlon- tam na moto, zpátky tlačit

Vloženo: 30.04.2019, Uskutečněno: 28.04.2019, Zhlédnuto: 41x

KONEČNĚ jsem zažil to, co leckdo věštil mý čínský mrše už před těma 10-11 lety, kdy jsem si jí koupil - nedojela dom po ose a musel jsem potupně tlačit...

Slouží mi už prakticky jen na učení jak jezdit po zadním. Klidná asfaltka je cca 5km od domu, cestou tam se plus mínus ohřeje motor a pak furt dokola nahoru dolů nahoru dolů nahoru dolů...dokud mě nebolí ruce. Chudák moto.

no a v neděli to po několika rovinkách udělalo křup a divný zvuky od řetězu a nikam se nejede. Koukám, řetěz je cajk, napadá mě omletý kolečko, zdrbnutá plechová pojistka, nebo strženej tisicihran na výstupní ose. Ale prd, ukroutily se čtyři štefty, co přenáší sílu z rozety na náboj kola. Řetěz jsem rozpojil, aby se líp tlačilo... ale jo, Kentuska je lehká jak peří, tak to šlo. Minulo mě dost aut, motorek i jedni poldové, ale nikoho jsem nezajímal, nikdo si kvůli mě brzdy neopotřeboval.
to neva. Půlka cesty byla z kopce, tak jsem se i vezl.

po ohledání se ukázalo, že jeden ze čtyř šteftů už musel prasknout dřív, bo měl v lomu rez. Při vyndavání jsme do toho zkoušel i vrtnout a matroš to není vůbec měkkej - vrták se moc nechytal.
A težší věc bude sehnat nový...po prvotním průzkumu webu jsem nenašel nic.

• Loučení

Dneska jsme podnikli s Kentoyou poslední výlet 70km mrazivou krajinou. Poslední pro mě, protože jsem ji vezl novému majiteli. 12let věrný služby, spousty zážitků... Těžký rozhodnutí to bylo. Kdybych měl shrnout l

Typ: Prodej
    Vloženo: 29.11.2020
    Uskutečněno: 29.11.2020
  • uteklo hodně vody...

...ale pořád se jezdí. Kentus je čím dál víc stylizovanej do Trail stylu. dalo by se říct, že si z něj vyřezávám tu Hondu XR,co tam někde uvnitř tvarově je :-D na rychlej let terénem to samozřejmě není, proto jsem

Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 13.10.2015
  • období červen 2009 - duben 2010

zase odmlka, při které se ale stala velká spousta věcí! 1. Kentus dal cestu do Švýcarska k Bodamskému jezeru (viz cestopis tady) bez potíží. 2. po rezignaci na záruční servis jsem vyměnil olej (Motul 15W-50, řada 5100)

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.05.2010