renocar_unor

Kentoya Trigger 200 (2008)

Vlastník callowsick
Vloženo 8.10.2008
Aktualizováno 30.11.2020

Vloženo: 14.11.2008, Uskutečněno: 14.11.2008, Zhlédnuto: 12x

po dalších deseti dnech se mi motorka vrátila z Pražského zastoupení a já si ji jel do Motolulu do Tuchlovic vyzvednout. Teplá už nechcípala, podtlakový vedení pánové jednoduše zaslepili šroubem a z černý skřínky odpojili jeden konektor. Toť vše.
Hned po cestě domů mi bylo divný, že to nějak moc vibruje a dělá divný zvuky, ale rozhodnul jsem se jít s dalším servisem svojí vlastní cestou - po čtyřech kilometrech,doma, se mi jenom potvrdilo, že najít dobrej servis je v Čechách snad nemožný - pánové mi zapomněli utáhnout DVA SVORNÍKY NA MOTORU, takže ten si vesele poskakoval (!!!)takže jsem motorku vzal, odkrytoval a vyměnil matky (jednu mi servis kurevsky ožvejkal...) na svornících, dál nějaký další exponovaný šroubky, podložil krycí plast na nádrži pěnovkou, pořádně oizoloval konektory smršťovačkou,aby mě nevyšplouchnul první déšť.
V plánu mám výrobu napínací kladky řetězu (těsně za pastorkem - plán mám v hlavě) a hlavně chci odstínit kouskem plechu CDI od trubky výfuku, protože těsně sousedí a nevím,jak by elektronice teplo prospívalo. V plánu je kus zahnutýho hliníkáče a nějakou žáruvzdornou vatu s tím.
Zatím vše, doufám, že se poměr šroubování / ježdění brzy změní k lepšímu (ale ještě pořád nelituju ,-)) )

• Loučení

Dneska jsme podnikli s Kentoyou poslední výlet 70km mrazivou krajinou. Poslední pro mě, protože jsem ji vezl novému majiteli. 12let věrný služby, spousty zážitků... Těžký rozhodnutí to bylo. Kdybych měl shrnout l

Typ: Prodej
    Vloženo: 29.11.2020
    Uskutečněno: 29.11.2020
  • Biatlon- tam na moto, zpátky tlačit

KONEČNĚ jsem zažil to, co leckdo věštil mý čínský mrše už před těma 10-11 lety, kdy jsem si jí koupil - nedojela dom po ose a musel jsem potupně tlačit... Slouží mi už prakticky jen na učení jak jezdit po zadním. K

Typ: Oprava
    Vloženo: 30.04.2019
    Uskutečněno: 28.04.2019
  • uteklo hodně vody...

...ale pořád se jezdí. Kentus je čím dál víc stylizovanej do Trail stylu. dalo by se říct, že si z něj vyřezávám tu Hondu XR,co tam někde uvnitř tvarově je :-D na rychlej let terénem to samozřejmě není, proto jsem

Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 13.10.2015