Suzuki GS 500E (1999)

Vlastník ZuzukiB
Vloženo 7.10.2008
Aktualizováno 30.5.2010

Moje první motorka, začínám a učím se na ní.

Je to moje úplně první motorka.

Zakoupeno dne 27.9.2008 v Motocentru Tass.

První jízda: 5.10.2008.

První pád: 21.10.2008 - lehnutí ze stoje ... následovala koupě a namontování padáků - od té doby zatím žádný pád.

12.7.2009 - najeto prvních 3.000 km!

Je to mazel - pro začátečníka asi ideál. Možná je na mě moc droboučká, se svýma 177 cm mám občas krapet problémy. Taky trochu váhám ohledně zakoupení případného štítku, vítr na dálnici je opravdu prevít - při 130 km/h už se dost třepu a při zrychlení na ještě víc se mi dělá vzadu mezi hlavou a helmou mezera, jak jí mám naplácnutou na obličej
Pozn. (27.10. 2009): Helmu už mám novou a vyhovující, děkuji za rady ...Nicméně moje zjištění, že štítek by možná helfnul, stále platí. Jenže bez něj to tak nějak líp vypadá ... takže i v této oblasti prožívám známé holčičí "pro parádu trp!"

Výkonově zatím stačí. Píšu zatím, takže za rok/dva přijde asi upgrade ...

27.10.2009 : Tuto sezonu najeto 7.000 km. Ještě si ji na příští rok asi nechám. Nedostatečnost ve výkonu pociťuju jen zřídkakdy, opačným směrem (příliš mnoho výkonu, příliš ostré brždění) mě zaskočí častěji. Od plácnutí ze stoje mě naštěstí nepotkal žádný pád ani nehoda, i když krizovky byly asi 4 a minimálně ve dvou by mně větší motorka asi způsobila problémy.

Martinez
Martinez napsal 26.02.14 v 13:58 10b.

Krásná

Bulit69 napsal 27.08.13 v 20:49

pekna, pekna, mam sice eFko ale chtel bych ji prekopat na Ecko tu dalnici bych nejak bez stitku preklepal, aspon by me to tolik nelakalo prasit, 10b.

Bulit69 napsal 27.08.13 v 20:49

Bulit69
Bulit69 napsal 27.08.13 v 20:47 10b.

foxley
foxley napsal 27.03.10 v 14:20

V černé jí to prostě sluší Jak jsem to tak pochopil, tak padáky plní svou funkci nadmíru dobře-úplně zabraňují pádu Příjemnou sezónu bez krizových situací se spoustou bezstarostných kilometrů