Yamaha YX600 Radián (1986)

Vlastník oldbajker
Vloženo 23.9.2008
Aktualizováno 5.6.2014

Tak jsem si po 20ti letech koupil mašinu a vybral jsem si právě tuto.

První dojmy - Už jsme spolu letos něco najezdili a zatím z mé strany spokojenost ( nevím nakolik byla spokojená ona se mnou :-)). V zimě na ní spáchám rozborku, udělám jí nový kabátek a případně odstraním zjištěné závady a nedostatky.

Když jsem se po letech rozhodl opět osedlat jednostopé vozidlo, nechtěl jsem žádný závodní stroj, ale něco pohodového. Rozhodoval jsem se mezi naháčem nebo chopperem či cruiserem. Rozhodující pro mne bylo , aby se za mne pohodlně mohla usadit moje drahá polovička, což u chopperů zrovna není to pravé ořechové. Dále jsem vycházel z toho, že jsem naposledy před lety slezl z Jawy 350, což na tehdejší dobu bylo sice to nejlepší na trhu, ale přece jen jsem chtěl něco silnějšího. Vybíral jsem tedy i podle obsahu. Další aspekt byla samozřejmě i cena. Chtěl jsem si najít něco z venku, jednak jsou tam levnější, ale taky zachovalejší. Při surfování po serverech mi padla do oka právě tato Yamaha. Neokoukaná, trochu exotická na naše poměry a navíc...klasický řadový čtyřválec. Byla sice až v Holandsku, ale jel jsem si tam pro ni. I když má svá léta, je trošku ošuntělá, ale v původním stavu.

Petr59
Petr59 napsal 05.06.14 v 13:14 10b.

Opravdu moc hezká mašinka 10 bodů.

darina01
darina01 napsal 12.09.11 v 16:39

Je to fakt nádherná klasika která se opravdu jen tak nevidí.Gratuluji ti k takovému kousku ,a přeji spoustu pohodových kilometrů.

mega.paran
mega.paran napsal 20.09.09 v 23:28

dej si sem nový fotky, nebo si všeci budou myslet, že na tý zhulený gumě jezdíš celou sezónu

kolombo224
kolombo224 napsal 10.05.09 v 21:38

Omlouvám se za překlepy v hodnocení.Nějak mě ty písmenka neposlouchala,ale ty si to přebereš,že?

kolombo224
kolombo224 napsal 10.05.09 v 21:31

Ač jsem spíš na ty endura, zak tato krasavice mě chytla a protože už jsme společně jely, tak vím že na svůj věk je to dříč.No prostě skvělej stroj.