renocar_unor

Honda VTR 1000 SP1 (2001)

Vlastník MELVIN
Vloženo 20.9.2008
Aktualizováno 25.9.2008

RC-ecko jak se mu rika tady ve statech,jsem zakoupil uplne nove,prodavalo se tehdy uz druhym rokem ,takze melo uz vychytane nejake mouchy.Uchvatilo me na prvni pohled,krasna masina a jeste lepsi zvuk dvouvalce do V.I ted po tech letech ma sve kouzlo.

Bylo to obdobi,kdy se mu darilo i na zavodnich okruzich WSB ( Colin Edwards),psalo se o nem velice kladne,hlavne v tom smyslu,ze bylo schopne drzet krok s ducati a v mnoha smerech bylo i lepsi.Nebylo divu ,ze jsem zatouzil ji protahnout nekde na okruhu.Nejdrive jsem vymenil vyfuky (M4 carbon),air filtry od BMC,tlumic rizeni Scott ,pancerove hadice Spiegler,brzdove desticky carbon lorrein a spousta dalsich kosmetickych doplnku.Tak jsem RC-ecko vytahnul na okruh,hotova fantazie, uplne me to dostalo,podvozek pevne sedel v zatackach a pri vyjezdech stacilo otocit plynem ,dvouvalec tahal pekne od spoda,parada,superbike se vsim vsudy.Jedine co bych mu vytknul je hmotnost ,je dost tezke,ale i presto brzdy jsou skvele a pracujou na jednicku.Sice mi ze zacatku delalo trochu problemy ho rychle preklapet ze strany na stranu,ale je to jen o zvyku,kazdopadne je to okruhova masina ,mam ji uz nejakej patek, ale porad je to pozitek se na ni svest.Od te doby jsem casto s kamaradama navstevoval tady ve statech ruzne okruhy, hlavne okolo Midwestu,Joliet,IL(autobahn),Putnam Park ,IN. Elkhart Lake ,WI (road America), Jennings GP Florida, Barber ,AL. taky obcas zajedeme na Deals Gap ,ktery lezi na hranicich N.Caroliny a Tennessee.Rekl bych ,ze to je nejlepsi svezeni tady v Americe ,co vytvorila matka priroda (usek 11 mil a je na nem 317 zatacek ,,parada,,)

JHEAVY78
JHEAVY78 napsal 24.12.10 v 09:45

Zdar Melvine jak se dari?
Preji pekne svatky a hodne km v novem roce. Moc tady nechodim, ale pokusim se polepsit. Pozdravuj a zdar Hanz.

vlasec.
vlasec. napsal 26.11.09 v 08:16

taky mě to zajíma. co se stalo?

Touringrider
Touringrider napsal 30.04.09 v 00:17

sakra co to mtam lezi? doufam ze to neni to R1 co tam vedle vas stoji...?

postriziny
postriziny napsal 11.02.09 v 21:22

jo ty truckere zavolám o víkendu už jezdím jen kolem baráku se sklopkou návěsem tak zatím a pozdravuj bráchu truckera čus

postriziny
postriziny napsal 08.02.09 v 13:48

Čus MELVINE ty kundo.Už máš toho TRIPLA?VTR dobry to je taky jedinej pořádnej stroj od pana HONDY.TAK se tam měj ty hovne.Čau PIŠTA