Cagiva Mito 125 EVO (1998)

Vlastník vlachy...
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 21.11.2010

Je to muj mazlik, v roce 2008 delany motor, repasovany nerezovy vyfuck giannelli. Jede krasně odspodu a jakmile otáčky překročí tak 7000 je to mazec, kdo by věřil co v takovym malym motoru je. Jinak mam zadní laminátovou krovku i sedlo, krááásná.

Moje zkusenosti s touto kraskou nejsou moc velky, ale neco jsme uz spolu prozili. První závada byla praskly spojkovy lanko, nejakou dobu jsem schanel original, ale nepochodil jsem, tak jsem se rozhodl ho zpravit vlastni pomoci. Vytrhly koncovy kalisek jsem namocil do kyseliny, potom jsem v nem roztrepil lanko a dale jsem ho pritavil klempirskou pajkou na plechy, nastesti to drzi krasne. Jinak me nic jineho starost nedela. Je to rychla, lehoucka sportovní dvacka a podle toho se chova, navic kdyz je to italskej dvoutakt. Moc ji chutna plne syntetickej olej s protrepanym, ale ne promychanym benzinkem. Urcite to ale za tu jizdu stoji, a navic co by jste pro takovouhle krasku neudelali. Jak uz jsem napsal mam tam laminatovou krovku, a samozdrejmne kdyz chcete vest nejakej batuzek za sebou tak musite mit sedlo, chtel jsem originalku, ale ta stoji kolem 16000kacek, mel stesti a nasel jsem starsi, ale taky v pohode. Nakonec to vsechno krasne zrychluje, zataci no proste jede a tak to ma u motorky byt, jsem s touhle italskou krasavici spokojenej.

Luciáš.
Luciáš. napsal 27.09.10 v 18:00

Prokrista,pěknej motorkář s pořádnou mašinou.

vlachy...
vlachy... napsal 05.08.09 v 22:43

kozy92: pic chlape, pro cagivu je vyrabi MOTOFORZA tak jsem koukal na jejich stranky a maji tam prakticky vsechno, tak na to koukni a uvidis, ceny nejsou zas tak hrozny. Tady mas odkaz: http://www.motoforz...to_evolution_96.html

kozy92
kozy92 napsal 22.07.09 v 20:31

zdravim...máš ji fakt vymazlenou a mám na tebe takovej dotaz...kde se dají sehnat nový plasty tady na ty mršky?

ptaak
ptaak napsal 05.07.09 v 13:09

pěkný mito...tak ať slouží, i s houbou

Dragin
Dragin napsal 10.06.09 v 14:46