Yamaha XV 1100 Virago (1997)

Vlastník zdenek76
Vloženo 7.9.2008
Aktualizováno 19.5.2010

Moje první velká moto, po dlouhých úvahách to byl mezi choppery jasný favorit. Origo stav s jasnou historií, komplet vybavená (přepákování, brašny, rolka, nové plexi).

19.05.2010 - po dlouhé zimě jsem dnes opět vyjel, sice jen krátce udělat technickou, ale i to se počítá. Technická bez závada akorát si mám v dohledné době vyměnit přední gumu, což jsem právě objednal a v pátek měním. Motorku teď inzeruji k prodeji, protože s časem na ježdění to nevypadá ideálně. Dnes se na ni byl podívat zájemce, ale kromě pro něj nevhodné barvy mu neladil ještě zvuk motoru, upozornil mě na problém s ventily. Jelikož v tomto jsem laik, poputuje po víkendu mašina do Yamaha servisu a uvidíme co oni na to. Každopádně jak jsem se na ní zase po čase projel, je mi líto ji prodávat, takže kdo ví, možná si ji pro potěšení nechám a občas se provětrám.
31.12.2009 - nějak jsem to sesumíroval a za rok 2009 jsem najel nějakých 4.700 km, takže z mého pohledu více než jsem čekal.
19.04.2009 - odpoledne pohodová vyjížďka na Skřítek a zpět, nádherný teplo a pár zdravících kolegů po cestě k tomu

14.04.2009 - první desítky kilometrů v nové sezoně. Moto v pohodě akorát na podzim avizovaná výměna baterie nesnese odklad, zima jí holt na síle nepřidala. Nerad bych si zopakoval nedávné tlačení motorky na kopeček, abych to nastartoval.

29.09.2008 - První výlet ve dvou. Tomu předcházelo ještě solo otestování nové zadní gumy, je to nebe a dudy, mašina na nové pneu krásně sedí a drží stopu. Výlet ve dvou se max vydařil, počasí ideální, moto jela nádherně - na výkonu ani stabilitě se další pasažér nijak zvlášť neprojevil. Jediná nemilá příhoda, když z náklaďáku před námi spadl válec slámy. Měli jsme však naštěstí dostatečý odstup, tak jsme bez problémů dobrzdili, myškou to objeli a hurá pryč, protože dalčí válec už se chystal z valníku dolů.

25.09.2008 - Včera dostala moto novou zadní gumu, původní už byla na hraně a přece jen chci v bezpečí letos ještě něco najezdit. Docela jsem se zapotil dostat ji na hlavní stojánek. Pokud o víkendu vyjde počasí, vyrazíme poprvé na výlet ve dvou.

19.09.2008 - Takže první kilometry úspešně za námi a paráda. Oceňuju fakt luxusní pohodlné sedlo, dostatek výkonu a skvělou reakci na plyn. Trochu koukám po dalších doplňcích: rozhodně malý tank vak na doklady, docela se mi líbí čiré blinkry, ale uvidíme jaký by to bylo v reálu. Taky mi pár lidí doporučuje loukoťový kola (prý větší pevnost a míň starostí s vyvažováním), no nevím, moc se mi nelíbí. Rád dám na vaše zkušenosti.

05.09.2008 - Zatím se seznamujeme jen v garáži, ještě musím vyřídit papíry a pak si zabubláme po kraji.

sesyl
sesyl napsal 16.01.16 v 11:01 10b.

Je to marný, Virágo je Virágo.

žižala.
žižala. napsal 01.01.14 v 16:31 10b.

Parádní strojovna.

Nachmi
Nachmi napsal 27.11.13 v 10:16 10b.

pěkná mašina

DIESEL1100
DIESEL1100 napsal 20.09.13 v 21:50 10b.

Koukám, že máš totožnou barevnou kombinaci - za deset

Harry-šoumen
Harry-šoumen napsal 01.12.10 v 19:50